Субота, 13 серпня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Відкритості і прозорості більше не буде?

Автор: Ірина Григоращук П'ятниця (27.04.2012p.) 4495 5
Теперішня міська влада щедро демонструвала, що відкрита й прозора, доки влади в руках не було. Тепер, мабуть, потреби в цьому немає. Навіщо показувати виборцям, хто і як виглядає насправді?
Потім усунули мера, швиденько поміняли керівників цих підприємств і депутати втратили інтерес до комісій. Але ж проблеми на комунальних підприємствах, на відміну від комісій, у повітрі не розчинилися.
Про депутатські тимчасові контрольні комісії за участю журналістів, які мали би вивчати діяльність Калинки, аеропорту, водоканалу та відділу інформації міськради, тепер навіть ніхто і не згадує. Ці комісії мали надати висновки ще всередині травня, але зібралася раз чи два і… розчинилися в повітрі. А ще на початку березня депутати з небаченим тиском наполягали на роботі цих комісій.
Щопонеділкові «Години журналіста», які несподівано і нещодавно з’явилися, також раптом зникли. На них запрошувати будь-кого з чиновників. І ті не казали, що немає часу. Осиротілою виглядає і рубрика «Реагування на критичні зауваження в ЗМІ» на сайті міської ради. Судячи з неї, востаннє владу критикували в першій половині березня. Відтоді чи то ЗМІ нову владу не критикують, чи то влада на критику не реагує.
Трансляцій засідань сесій міськради в прямому ефірі телеканалу «Чернівці» не буде. На це в бюджеті немає коштів. Раніше теж не було, але депутатів це не турбувало. Вони вважали, що їх повинна бачити вся громада. Тепер, коли політичне шоу закінчилося і ухвалюють переважно господарські рішення, громаді не обов’язково бачити, як це відбувається. І не обов’язково знати, як ділять землю, кому дають дозволи на будівництво, що роблять із комунальними підприємствами, чиї інтереси лобіюють… Засідання виконкому, які також обіцяли показувати громаді, жодного разу так і не показали.
Опубліковано в розділі:
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі


Оцінити коментар! +3 патріот
Тут керований безлад, набридла така влада, зіслати їх на якийсь острівець і най би керували один одним...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Ігор Соломон
На жаль обіцянки молодої команди і реальні дії зовсім протилежні. Певний період були позитивні зміни, але справжнє обличчя цієї команди ми побачимо незабаром...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Галина Петрівна
Ірино, Ви носите рожеві окуляри. Ця влада ніколи до народу не повернеться обличчям. Але Ваша думка заслуговує на підтримку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Тетяна Гудима
Вони завжди використовують "прозорість і відкритість" в соїх цілях, щоб просто привернути прихильність лекторату, а насправді все завжди робиться за зачиненими дверима.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Радомир Мигалюк
Якщо порівняти з центральною владою, то міська ще прозора.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення