Неділя, 02 жовтня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Люстрація - єдиний шанс переформатувати владу

Автор: Ігор Соломон Вівторок (03.12.2013p.) 6934 5

В цей важкий переломний час для народу нашої держави хочу висловити свою позицію і оцінку подій, що відбуваються.

Будучи справжнім громадянином своєї рідної держави, хочу підтримати всіх  хто бореться за зміни в нашій країні на різних Майданах. Я переконаний, що тільки у висловлюванні своєї власної думки, тільки при формуванні своєї громадянської позиції  зможе утворитись справжнє демократичне суспільство в Україні.

Я не маю повної інформації про те, що відбувається в Києві, але я не розумію ігнорування сотень тисяч людей.

Влада вже зробила свій вибір і гадаю буде йти до кінця. Сьогоднішня влада є антиукраїнською і фактично керується іншою державою. Сьогоднішня влада готова йти на кривавий конфлікт з народом, вона будь-якою ціною буде триматись за владу. Це їх останній шанс. Вони розуміють, що якщо не зараз, то вже ніколи це покоління управлінців не зможе бути при владі. Шкода, що цього досі не розуміє опозиція. Законним шляхом очистити владу буде нереально, але змінювати її потрібно однозначно. Яким саме шляхом не знаю, але вважаю, що потрібно діяти більш рішуче. 


На моє глибоке переконання велике значення має стати люстрація всієї України. Не тільки влади, але й чиновників, депутатів і керівників всіх державних підприємств та установ. Саме це зробить Україну сильною і єдиною. Не вся теперішня влада погана, вона тримається лише на олігархічній диктатурі, що окупувала всі основні фінансові потоки країни. Багато є чесних, порядних чиновників, але переважна більшість прислуговують владі та її фінансам. Вважаю за основу потрібно взяти приклад країн Східної Європи і розробити закнопроект про люстрацію. Цього хоче переважна більшість людей. Саме це зможе змінити саму систему зсередини. Теперішня влада цього законопроекту не прийме, адже майже половина управлінців, депутатів, чиновників - колишні комсомольці, комуністи ще з союзного періоду. Дуже багато з них були на службі в КДБ. Це єдиний шлях повної зміни системи, очищення її від антиукраїнських елементів. 

Будемо очікувати не тільки повної зміни на всіх рівнях, але й справжнього переформатування влади. 

Сподіваюсь, що влада в Україні все ж зміниться і ми будемо тримати курс на Європу. Ми всі хочемо європейські цінності. Ми всі хочемо справедливі суди та верховенство права.

Закликаю всіх свідомих українців підтримати людей, які виходять на Майдани. Підтримати хто чим може і по можливості поїхати в столицю на головний Майдан країни і допомогти переформатувати владу. Досить будувати в Україні новий тоталітарний режим.
Опубліковано в розділі:
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі


Оцінити коментар! +4 Sergey
Всех судить привселюдно
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +3 Евгения
[цензура]ы они, слов нету. Этот режим себя изжил
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +1 Українець
Всіх ригів за зраду на гілляку
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! +2 Роман Викторович
повесив всех регионалов себя не изменишь,и через пять лет опять будет кто-то виноват что мы плохо живем?не надо быть [цензура]ом самому в первую очередь и тогда перестанешь притягивать себе подобных
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 Гаценко Матвій
Пане Соломоне, не допоможе ніяка люстрація в цієї країні. Щоб тут щось змінити, потрібна зачистка, як на АТО всієї цієї мерзоти, яка, як ракова пухлина просякла все навколо, зверху донизу, це і парламент, і президент, і кабмін, і суди, і прокуратура І всі міністерства і відомства. Тільки повна заміна на людей, які візьмут на себе відповідальніст ь за долю країни, та цих людей, зможе щось змінити.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення