Субота, 29 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Рекомендації щодо вивчення англійської мови

Автор: Святослав Субота (20.09.2014p.) 2013 0

Цей запис не буде звичайним для мене. Він не буде про події у світі, а буде лише про одну деталь, що мене зараз дуже цікавить - про англійську.

Англійська мова - це одна з найпоширеніших мов у світі. Якщо вірити статистиці ООН та та інших бюро, англою у повсякденному житті уживається приблизно чотириста-п'ятьсот мільйонів мешканців планеті. Більше - тільки китайською. Але маючи на увазі те, що англійську додатково вчать по усьому державах у початкових школах, внз, то розмір людей, що вміють хіба що на Intermediate спілкуватись англійською мовою, виростає до кількості у один мільярд, та більше. Вражаюча цифра.

Рекомендують англ. мову вивчати з раннього віку - у школі. Трапляється, що її починають вчити у дитсадках, але як правило,  таке навчання вимагає не малої кількості грошей, а не усі великі сім'ї можуть собі це дозволити. За такої ситуації й виникає ідея вчити англ. мову в інтернеті - за допомогою сайтів, де викладають граматику, слова, транскрипції, алфавіт, фрази, часи дієслова та інші корисні речі. Одним з таких веб-сайтів є http://easy-english.com.ua/.

Я сам пройшов цей важкий етап навчання English language і можу з абсолютною впевненістю сказати, що найкраще мову вчити у середовищі, де на англійській розмовляють. Це дасть вам необмежений досвід у спілкуванні, що ви просто не зумієте "забути" англійську, якщо вам доведеться переїхати в місце, в якому розмовляють тільки українською або російською. Звісно, ви щось забудете, проте навіть за невеличкої бесіди ви зумієте дуже швидко вернути втрачені навички.

Опубліковано в розділі:
0 голоси (ів)
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення