Неділя, 02 жовтня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Децентралізація від кремлівських кукловодів - шлях до громадянської війни

Автор: Ігор Соломон Неділя (30.08.2015p.) 1807 0
Децетралізація в Україні наразі у всіх на вустах. Про неї говорять майже всі. Її масово пропагують по всіх телеканалах, нас агітують за зміни до Конституції, нас фактично зомбують. Але що ж це насправді і кому це потрібно?
Моя особиста думка - це потрібно в першу чергу агресору Росії. Ще на початку її рейдерського захоплення території України в інформаційний простір масово вкидалась ідея федералізації, яка в регіонах не отримала достатньої підтримки і успішно провалилась. Майже одразу з'явилась новинка від Кремля: замість федералізації - децентралізація. 
Початкова ідея, яка вкидувалась українцям була нібито щирою - дати більше влади та повноважень з центру в регіони. Але справжня кремлівська децентралізація проявилась у Верховній раді у вигляді змін до Конституції з фактичною легалізацією злочинної влади на Донбасі і утворенням на території України чергового російського князівства на кшалт "Придністров'я-2". Потрібно бути абсолютно недалекоглядним, щоб не побачити реальну загрозу незалежності України.
Основні загрози децетралізації, яка пропонується Президентом Порошенко:
- бойовики, на яких кров наших героїв, будуть повністю амністовані і не понесуть жодної відповідальності за свої злочини;
- злочинна влада на окупованому Донбасі легалізується і буде вважатись українською;
- злочинна влада однозначно сформує свою прокуратуру, суди, "міліцію", а фактично російські збройні формування і ніхто не може спрогнозувати її чисельність, бойовики зможуть законним шляхом фактично під вигдядом "міліції" ввести на територію Донбасу десятки тисяч перевдягнених російських військових;
- відбудовувати все майно, яке нищили росіяни з бойовиками будемо ми з вами, фактично Україна добровільно буде відновлювати все те, що знищила Росія і жодної компенсації від російського агресора ніколи ніхто не отримає;
-  однозначно після децентралізації, Росія продовжить напад на Україну і використає "кишеньковий" Донбас, як суб'єкт воєних дій, але в світі це буде подавтися, як громадянська війна в Україні і тоді марно буде чекати на світову допомогу, яка і так наразі не така суттєва. 
Величезна загроза надати всі карти в руки росіянам і своїми руками, замість рішучих воєнних дій проти агресора, ми створимо в себе на території "штучну" громадянську війну з величезною загрозою початку справжньої війни. Великоімперський карлик не зупиниться і шкода, що президентська партія їм підігрує і фактично своїми руками робить ситуацію безвихідною, безповоротньою і заводить нас в глухий кут.

P.S. Про перфектів і писати навіть не хочеться. Це не децентраілзація, а узурпація влади, повний контроль Президента над всіма регіонами. В мене велике сподівання, що зміни до Конституції саме в редакції, що пропонується голосувати 31 березня, ніколи не пройдуть рубіж в 300 голосів. Я щиро вірю, що реальні патріоти у Верховній Раді зрозуміють всю відповідальність і не підтримують ці ганебні зміни.
Опубліковано в розділі:
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення