Понеділок, 03 жовтня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Миле ягнятко чи хижак? Хто наступний?

Автор: Ігор Соломон Вівторок (01.09.2015p.) 2702 3
 Сьогодні на жаль влада показала свою суть і миле ягнятко, досить очікувано зняло овечу шкуру, показавши сутність справжнього хижака. 

Елементарна підстава мітингарів, однозначно спланована режисером від влади операція. Такі жорстоки схеми для підстави своїх громадян є тільки в тотоалітарних країнах, на кшалт імперської Росії. Бачу, що зі зміною Конституції ми рухаємось зовсім не туди куди хоче народ, а в бік тоталітаризму.

Мені особисто не дивно, що звинуватили саме "Свободу", а не "Правий сектор". Адже саме ці дві партії найбільш ненависні імператору Путіну і саме вони найбільше заважають російським імперським планам. Адже "Правий сектор" вже "опустили" в Мукачевому, на черзі - очікувано була ще одна партія патріотів, яка як кістка в горлі для Путіна. Сьогодні настав час підстави саме патріотичної "Свободи". Мені шкода невинного нацгвардійця і  сотні постраждалих міліціонерів, але на жаль, смерть невинної людини стане знаряддям початку і кінця кривавої влади.

Шкода, що сьогодні у владі переважає ненавість до патріотів. Шкода, що зміни до Конституції так дорого коштували українському народу, а голосування Блоку Петра Порошенка, Народного Фронту та Опозиційного блоку показує нам обриси майбутньої коаліції.  Зате вся Україна побачила у Верховній Раді справжні партії патріотів, які не зрадять свою батьківщину - "Самопоміч", "Радикальна партія" та "Батьківщина".
Опубліковано в розділі:
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі


Оцінити коментар! -1 Антон
Ну разумеется. Бросил человек из "Свободы" из рядов "Свободы" в майке "Свободы". Разумеется, виновата не радикальная партия "Свобода", лидер которой шел бить ментов в первых рядах и вообще известен как человек крайне неуравновешенный.
Если это на вид как дерьмо и пахнет как дерьмо, стоит ли это есть и называть конфеткой?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Ян
Тобто ви вважаєте пошуки миру - зрадою? Авжеж, багато хто на цій війні має свої зиски і не хоче її зікінчувати. Проти війни лиш прості люди, але й тим замилили очі журналісти, якім платять грощі, радікали, які заробляють на війні, та недалекі блогери.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! -1 Елена Николаевна
Что , в Украине президент Путин? Не знала.Давно?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення