Четвер, 28 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Інформаційна війна. Майстер-клас від Пентагону

Автор: Semen Четвер (30.11.2017p.) 1605 0

28 вересня 2017 року відбулося слухання по Північній Кореї комітету Сенату з питань збройних сил. Під час одного з виступів командувач 8-ю групою інформаційної підтримки армії США полковник Хьюнінг доповів про те що, в його підрозділі ведеться підготовка ряду інформаційних атак проти північнокорейського керівництва, зокрема, дезінформаційного вкидання про підготовку замаху на Кім Чен Ина з боку його наближених.


У стенограмі доповіді полковник також повідомляє про необхідність всебічної урядової підтримки в подальшій організації психологічної операції такого рівня.
За останні роки загострення відносин між США і Північною Кореєю переросли в формат гонки озброєнь часів "холодної війни". Обома сторонами ведеться активна діяльність, яка покликана дискредитувати, дезінформувати та чинити психологічний тиск на супротивника, а також знайти слушний привід для відкриття військових дій і, в разі США, вторгнення на територію Корейського півострова.

PSYOP, яка описана полковником Хьюнінгом, вже знаходиться на стадії виконання, змушуючи нервувати північнокорейського лідера. Мейнстрімні ЗМІ рясніють заголовками про невдалі замахи на Кім Чен Ина. А недавно на декількох сайтах громадянської журналістики був опублікований матеріал про операцію "Біла хризантема", нібито спрямованоу на знищення глави Північної Кореї.

Проте, про гарячковість і непередбачуванiсть Кім Чен Ина ходять легенди. Чи піде нова операція на користь США і їх союзникам, покаже час.

https://www.topbuzz.com/@f9e38add/information-war-as-a-prologue-to-a-full-scale-war-on-the-korean-peninsula-CgIAMsmZDlo
Опубліковано в розділі:
0 голоси (ів)
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення