Неділя, 02 жовтня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

"Сірі кардинали" Олексія Каспрука, або хто керує Ратушею

Автор: Ігор Соломон Вівторок (20.06.2017p.) 4673 1
Радники у Чернівецькій міській раді розпочали виходити з тіні. Нещодавно, за вже протореною "схемою" Кушнірика, без конкурсу на посаду очільника Департаменту економіки призначили чергового радника - Стапана Руденка. Про нього вже писали раніше. Наразі дослідили основну інформацію про штатних радників, їх зв'язки та можливі інтереси в Ратуші.

У Каспрука всі штатні радники повністю сформувалися ще в липні 2014 року. Всі штатні радники є держслужбовцями, отримують бюджетні кошті та входять до спеціального відділу Чернівецької міської ради – патронатного. Це справжній штаб «сірих кардиналів» очільника міської ради, який зібрав цілу «солянку» з різних буковинських кланів.

Одразу видно, що у Каспрука було велике бажання знайти опору для цементування своєї влади, на кшталт Миколи Федорука. Тому кадри на радників підбирались всі перевірені. Цілком ймовірно, що двох радників Каспруку «порадили», а двоє – безпосередній вибір самого Олексія Павловича.

До патронатного відділу увійшли - «легендарний» Володимир Пулинець, «сірий кардинал» чернівецької політики Ірина Карімова, «силовик» Едуард Яковлєв і «освітянин» з впливовими родичами Степан Руденко. Як ми вже повідомляли раніше, останній нещодавно був звільнений з посади радника і після певних посадових кульбітів очолив Департамент економіки Чернівецької міської ради, змінивши на посаді Ярослава Городенського, який у свою чергу очолив Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин.  

Перші двоє - вірні соратники нардепа Миколи Федорука і мають величезний досвід в місцевому політичному болоті, вони є для мера справжніми авторитетами. Ймовірно саме вони є представниками справжніх ляльководів місцевої політики, через які меру «допомагають» вирішувати «потрібні» питання. В патронатному відділі нині будуть «радити» поки лише три радники. Ось про них спробуємо розповісти докладніше.

"Легендарний" есдек 

Володимир Пулинець, будучи відомим чиновником ще за Миколи Федорука, зумів очолити патронатний відділ Чернівецької міської ради 04 липня 2014 року. Став радником майже одночасно зі своїм екс-підлеглим Степаном Руденко.

Володимир Олександрович має дві вищі освіти – математичну та економічну. 9 років пан Пулинець працював начальником управління соціально-економічного розвитку Департаменту економіку міської ради, тривалий час був заступником директора Департаменту економіки.

Політична кар’єра Володимира Пулинця була поєднана лише з однією партією - СДПУ(о). З моменту заснування міської політичної партії СДПУ(о) з жовтня 1996 року був її членом, очолював міську та обласну організації СДПУ(о), досі рахується членом Чернівецької обласної організації СДПУ(О) і одночасно є голова ліквідаційної комісії партії. Відомо, що в 1996 році була зареєстрована також і Чернівецька обласна організація СДПУ(о), де очільниками на час заснування значились відомий буковинський журналіст Василь Забродський, а також Микола Борець, який нині керує справами в Чернівецькій обласній раді.

Двічі Володимир Пулинець обирався від СДПУ(о) депутатом районної та міської рад. В 2002 році був депутатом міськради партії СДПУ(о) по виборчому округу N 6, а також членом комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та екології, яку колись очолював Віктор Рагульський.

Того ж 2002 року балотувався від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) під № 94 до Верховної ради, тоді ж був помічником-консультантом народного депутата України.
Разом з Пулинцем до Верховної ради від есдеків в 2002 році балотувались під 8 номером теперішній нардеп від «Опозиційного блоку» Михайло Папієв, а тоді - секретар обласного комітету СДПУ(о), а також - під 104 номером діючий очільник відділу інвестицій та міжнародних зв'язків міськради Сергій Куренной.

В 2009 році, будучи секретарем Чернівецького обкому СДПУ(о), разом з комуністами (Віктор Черненко), а також з ще двома лівими патріями «Союз лівих сил» (Олександр Сорокман) та «Справедливість» (Людмила Додонова) підписав Угоду про створення виборчого блоку на президентських та місцевих виборах 2010 року.

В 2010 році, будучи начальником управління соціально-економічного розвитку та заступником директора Департаменту економіки Чернівецької міської ради балотувався від СДПУ(О) до Чернівецької міської ради по 3 округу. Програв тоді Ярославу Кушнірику від «Партії регіонів», який на той час був заступником директора Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради, а нині - очолив цей Департамент.

Був зареєстрований підприємцем з жовтня 2002 по червень 2014 року. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля з лотків та на ринках.

Після «перевороту» в міській раді пан Пулинець працював заступником голови правління в ПРАТ "Імпульс". Саме з ПРАТ "Імпульс" пов’язані низка скандалів з елемнтами корупції, які певним чином мають відношення до міської ради.

Одним із співзасновників в ПРАТ "Імпульс" є мати депутата Чернівецької міськради Андрія РоманчишинаРоманчишина Ольга Миколаївна (володіє 21%), її статутний внесок - майже 625 тисяч гривень. Керівником і володарем найбільшої частки є Ігор Леонідович Міняйло (32,52%), який вніс у статутний фонд майже 3 мільйони гривень.

Після роботи в ПРАТ "Імпульс", Володимир Пулинець очолив патронатний відділ Чернівецької міської ради. Напевно, зовсім не випадково виробництвом та встановленням парклетів у Чернівцях займались саме працівники ПРАТ "Імпульс".

Цікаву ідею з парклетами у Чернівцях двічі «зґвалтували». Саме ПРАТ "Імпульс" виготовив перший «благодійний» парклет і дивним чином «подарував» його місту за один місяць до місцевих виборів 2015 року.

Цікаво, що ініціатором встановлення парклетів у Чернівцях виступив активіст Артем Жук, батько якого – Михайло Жук, за дивним збігом обставин, до 2009 року очолював ліквідоване МПП «Оріанд», яке знаходилось поряд з ПРАТ «Імпульс».

Після втановлення першого парклету, міська влада отримала багато критики від чернівчан за досить невдалий вибір місця для нього, адже встановили його на місці колишнього смітника. Ймовірно для того, щоб перекласти «обирання» вибору вулиці для встановлення другого парклету на чернівчан, придумали «схему» з голосуванням. Хоча чиновники ще під час встановлення першого парклету проговорилися, що планують встановити наступний саме на Соборній площі. Свої побажання всі охочі залишали на сайті «Відкрите місто», де проводилось онлайн-голосування. Цілком прогнозовано, що більшість «висловилась» за парклет на Соборній площі.

І парклет дійсно встановлюють на Соборній площі - прямо навпроти фаст-фуду «Бургер хаус». Вибір такого розташування шокував багатьох чернівчан. Фактично для фаст-фуду розробили «схему» розміщення безкоштовного "всесезонного майданчику" для даного закладу в історичній частині міста на абсолютно безкоштовній основі. Мало того, що місто вже понад рік не отримує від власника закладу "всесезонного майданчику" жодної копійки, так ще комунальна установа «Трест зеленого господарства» має обслуговувати цей парклет, витрачаючи бюджетні кошти.

Власником цього закладу, за дивним збігом обставин, виявився син керівника ПРАТ «Імпульс» Ігор Ігоревич Міняйло. Який став підприємцем в липні 2015 року, а вже в 2016 році отримав такий щедрий «подарунок» від батька. Інший син директора ПРАТ «Імпульс» - Денис Міняйло є підприємцем з 2005 року і на Кобилянській володіє тенісним клубом ACE, а також є керівником ГО «Чернівецька обласна громадська організація «Тенісний клуб АСЕ». Два брати-підприємці зареєстровані за однією адресою.

Ймовірно одним з учасником «схеми» була асистент кафедри архітектури ЧНУ Наталя Горбачова, адже саме вона обирала місце для розміщення другого парклету на Соборній площі і саме вона займалась даним проектом. ЇЇ колега, асистент кафедри архітектури ЧНУ і головний архітектор міста Наталя Хілько від цієї «схеми» відхрестилася і запевнила, що не знала нічого про родинний інтерес. Обидві колеги-архітектори входять до складу архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин.

На жаль, такий цікавий і потрібний місту проект з встановленням парклетів перетворився на чергові «брудні» схеми підприємливих ділків та закулісні інтрижки. Не дивлячись на резонансне викриття «схеми» ще у 2016 році, парклет і досі слугує безкоштовним "всесезонним майданчиком" для фаст-фуду. Цей факт однозначно підтверджує, що дану «схему» розробляли за участі працівників Ратуші.

Має відношення чи ні до цієї «схеми» Володимир Пулинець невідомо, але те, що Пулинець працював в ПРАТ «Імпульс» зовсім не останньою людиною - це факт.

Проживає Володимир Пулинець з грудня 2007 року у квартирі, площею 284,7 кв.м., яка оформлена на його тещу Бачинську Аллу Яківну (працювала раніше бухгалтером в ТОВ «Вайма МВД»). Саме тоді на тещу оформили і гараж 12 кв.м.

У грудні 2009 року Володимир Пулинець придбав нову Мазду 6 комбі. В 2016 році отримав зарплату майже 132 тисячі гривень (в середньому 10 987 грн на місяць) За депозитом в "Приватбанку" отримав майже 25 тисяч гривень відсотками. В той час, як дружина - Марина Пулинець отримала трішки більше 23 тисяч гривень.
В тому ж банку Володимир Пулинець на депозитах в 2016 році мав 90 тисяч гривень, а його дружина – понад 78 тисяч гривень. Окремо, в "Ощадбанку" Володимир Пулинець в 2016 році мав на рахунку понад 11 тисяч гривень.
Готівкою дружина задекларовала 5100 доларів США.
На Володимира Пулинця оформлено три кредита – в "Приватбанку" – 9 тисяч гривень (з 2016 року), 12,6 тисяч гривень в "Ощадбанку" (з 2015 року) і 10 тисяч гривень в кредтній спілці "Буковина".

В 2015 році Пулинець заробив понад 130 тисяч гривень, з них - зарплата понад 75 тисяч гривень, більше тисячі – дохід від Асоціації міст України, більше 10 тисяч - матеріальна допомога і понад 12 тисяч – відсотки.
В 2015 році була відкрита кредитна лінія – на майже 32 тисячі гривень.
На депозитах в 2015 році у Пулинця було 90 тисяч гривень, у дружини - 85 тисяч гривень. Члени сім’ї заробили понад 1 мільйон 205 тисяч гривень, в тому числі - спадщина членів сім’ї – майже 624 тисячі гривень, дохід від реалізації нерухомого майна – 570 тисяч гривень і відсотки дружини - майже 12 тисяч гривень.
В тому ж році, на погашення кредитів у сім'ї Пулинець піщло майже 10 тисяч гривень.

В 2014 році Пулинець отримав доходів на майже 76 тисяч гривень, з них – майже 34 тисчі зарплата, відсотки – понад 15 тисяч гривень, викладацька робота – 853 грн.
Кредитна лінія в 2014 році складала понад 25 тисяч гривень.
Сім’я отримала доходу – майже 16 тисяч гривень, з них відсотки – понад 15 тисяч і 181 грн допомоги. Мали в банках у 2014 році з дружиною по 95 тисяч гривень кожний.
В 2014 рік – погасили кредитів на понад 27 тисяч гривень.

Наразі Володимир Пулинець є заступником голови діючої Спостережної ради кредитної спілки Буковина, де голова правління спілки є Галушка Євген Омелянович, який є кандидатом економічних наук і доцентом в ЧТЕІ КНТЕУ. Голова Спостережної ради Мельничук Микола Дмитрович – очолював Глибоцьку районну СДПУо (припинена в липні 2016 році) З травня 2011 року – голова Чернівецького обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів. З лютого 2009 року є засновником Глибоцького МПТВП "МТМ", роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту, де керівником є його дружина Тетяна Мельничук. Всі члени Спостережної ради працюють на громадських засадах.

"Силовик" Яковлєв 

Яковлєв Едуард Володимирович – став радником міського голови 24 липня 2014 року.
Має вищу освіту, за фахом - військовий інженер, юрист.
З 1991 року до квітня 2013 року Едуард Яковлєв служив в органах внутрішніх справ УМВС України в Чернівецькій області.

У червні 2015 року в Чернівцях планували створити муніципальну варту. Створили навіть робочу групу на чолі з тоді ще секретарем виконавчого комітету міської ради Олегом Стецевичем . Секретарем робочої групи став радник міського голови Едуард Яковлєв. Пропозиції та рішення робочої групи не були оприлюднені, але зважаючи на те, що у Чернівцях досі відсутня муніципальна варта, питання можливості утворення муніципальної варти залишаються відкритими.

В 2016 році Едуард Яковлєв отримав – майже 40 тисяч гривень зарплати та майже 70 тисяч гривень пенсії. Дружина Яковлєва Альона Миколаївна отримала в 2016 році майже 32 тисячі гривень пенсії.

Має будинок в селі Годилів, Сторожинецького району, площею 105,6 кв.м. Щоправда володіє лише часткою в 25%. Мати Яковлєва Зінаїда Олександрівна має 50% і ще 25% володіє його син Яковлєв Володимир Едуардович.
На Едуарда Яковлєва оформлена земельна ділянка у Чернівцях, площею 0,07 м.кв, яка отримана у власність у травні 2000 року. У власності дружини є квартира в Чернівцях, площею 51,1 кв.м.

З липня 2013 року Яковлєв став власником Тойота Кемрі 2005 року.
В 2016 році Едуард Яковлєв продав Деу Леганза 1998 рік за 21 тисячу гривень.

Дохід Едуарда Яковлєва в 2015 році склав понад 126 тисяч гривень, в тому числі- зарплата понад 42 тисячі гривень, понад 8 тисяч гривень матеріальної допомоги та понад 75 тисяч гривень пенсії. Дружина в 2015 році отримала пенсії на майже 32 тисячі гривень.

У Чернівцях досить відомим у певних колах є син радника Едуарада ЯковлєваВолодимир Яковлєв. Саме з сином радника пов'язують близькі відносини до оточення мера.
Володимир Яковлєв
З травня 2015 року Володимир Яковлєв є співвласником і директором ТОВ "БУК ТРАНС ЕКСПРЕС. Іншими співвласниками є Ігор Білецький та Штефан Фотій. Основний вид діяльності - пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення.

Володимир Яковлєв є директором ТОВ «Жесар», яке зареєстроване в 2001 році (правонаступник ліквідованого КП «Роса Буковини»), яке надає в оренду й експлуатацію власне чи орендоване нерухоме майно («офісний центр» на 28 червня,44) Власником ТОВ «Жесар» є Ремарчук Андрій Іванович (село Зелена, Кельменецький район) Статутний фонд – 480 тисяч гривень.

КП «Роса Буковини» було зареєстроване в 2001 році і ліквідовано в 2011 році її директором і співвлаником Володимиром Дейнегою (16,25% частки). Таку ж саму частку в цьому підприємстві мали Володимир Салюк і Наталія Опрюк. Більше всіх - 51,25% мала Валентина Гринченко.

В цьому ж «офісному центрі» з 2006 по 2011 рік знаходилось КП «Ліга харчовиків Буковини». Співвласниками часток по 20% були Валентина Гринченко, Володимир Дейнега, Володимир Салюк, Наталія Опрюк і Валентина Кушнір. Фірма займалася дослідженням кон’юктурою ринку та виявленням суспільної думки. Керівником фірми була Валентина Гринченко, ліквідатором - Володимир Дейнега.

Валентина Гринченко є співвласником діючого ТДВ «Роси Буковини» (правонаступник ВАТ «Роси Буковини з 1995 до 2010 року). Виробництво безалкогольних напоїв. Вони з чоловіком Олегом Гринченко володіють 50% частки підприємства. Ще по 25% мають Володимир Дейнега та Наталія Опрюк. Керівник в обох випадках є Олег Гринченко.

Валентина Гринченко свого часу була також разом з Романом Сенютовичем співвласником КП Центр наукових досліджень «Прокар» (з 2001 по 2015 рік) Дослідження та розробка в галузі природничих та технічних наук. Керівник і ліквідатор був Володимир Унгурян.

Володимир Дейнега є керівником відомого виробника спіднього одягу у Чернівцях ТОВ "НАТАЛЮКС", де власником є Олександр Побережний.
Пан Дейнега є також серед чотирьох засновників ЧМГО "Громадська спілка "Буковинська партнерська агенція", де керівником є Володимир Зав’ялов.
Раніше був керівником і співвласником ТОВ ІКА "Інтер Консалтинг", де іншими співвласниками були Ірина Горічок, В’ячеслав Моісєєв, Сергій Стройнов і Володимир Горбачевський. Основний вид діяльності – консультування з питань комерційної діяльності та управління. Фірма перебуває в стані припинення за неподання податкових декларацій.

Адресу «офісного центру», де директором фірми є син радника мера, свого часу вказував ніні діючий мер Олексій Каспрук, будучи Головою Правління Чернівецького обласного регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців (офіс 301)
В тому ж «офісному центрі», більше того - в тому ж офісному приміщенні (офіс 301) знаходилось КП «Ай Ті груп», де майбутній мер свого часу рахувався бухгалтером, а дружина Антоніна Каспрук – директором. Зареєстрована КП «Ай Ті груп» на вулиці Каспрука.
Нині директором КП «Ай Ті груп» є Вадим Шевченко і одночасно ФОПом з грудня 2009 року (комп'ютерне програмування)
Володарем найбільшої частки підприємства є дружина мера - Антоніна Каспрук, яка володіє 50% фірми. Співвласниками є Сергій Вінник та Дмитро Янчук по 25%.

Сергій Вінник з 2006 року також зареєстрований ФОПом (комп'ютерне програмування).
В цьому ж «офісному центрі» зареєстровано ТОВ "Парус-Бук" (консультування з питань інформатизації), де з жовтня 2012 року директором і співвласником (частка 40%) є Тетяна Борсук (є близькою до Сергія Вінника – при реєстрації обидва вказали одну адресу), іншим співвласником (60%) є Олексій Савельєв, який зареєстрований в Києві.

Двоє співвласників дружини Каспрука Дмитро Янчук та Сергій Вінник з 2005 року стали паритетними власниками ТОВ "Смарт Ай Ті" (консультування з питань інформатизації). Директором є Володимир Долгий, який раніше був менеджером з регіонального розвитку ТОВ «Парус-Захід плюс», а в 2011 році - керівником запровадження у сільських радах Сокирянського району інформаційно–аналітичної системи «Розумне село».

Окрім того, співвласник дружини мера Дмитро Янчук був раніше керівником ТОВ "Парус-Захід" , де власниками є Олег Малахов і Тетяна Федоренко, зареєстровані в столиці. Нині товариством керує Вадим Шевченко, який, нагадаємо є одночасно і директором КП «Ай Ті груп», співвласником якого є дружина Олексія Каспрука.

В 2017 році КП "Ай Ті Груп", співвласником якого є Антоніна Каспрук, засвітилося на тендерах.
16 лютого 2017 Чернівецька обласна рада та КП "Ай Ті Груп" заключили договір на послуги хостінгу та обслуговування сайту, а також його бази даних. До кінця 2017 року за вищеописану роботу КП "Ай Ті Груп" отримає 57 тисяч гривень.

На тендерах цього року засвітилась і фірма співвласників дружини Каспрука - ТОВ "Смарт Ай Ті".
17 березня 2017 ТОВ "Смарт Ай Ті" заключило договір з ЧНУ до кінця 2017 року на 195 тисяч 800 гривень. Згідно договору - ЧНУ має отримати послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп"ютерів (технічне обслуговування, поточний ремонт компю"ютерної техніки, заправка і регенерація картриджів до офісної та копіювальної техніки, заміна акумуляторних батарей, ремонт блоків живлення) до кінця 2017 року.
Також, 10 березня 2017 ТОВ "Смарт Ай Ті" заключило договір з Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області до кінця року на суму 62 100 грн. Згідно договору - ТОВ "Смарт Ай Ті" має надати технічну підтримку програмного забезпечення – АСД «ДОК ПРОФ 2.0» - системи електронного документообігу .

Син радника мера Володимир Яковлєв раніше також працював керівником ПП «Евросервіс Україна». Пізніше фірму очолив Олексій Зайчковський, а з серпня 2012 року керівником став Олександр Вердін, який і є власником даного підприємства. Основний вид діяльності ПП «Евросервіс Україна» - будівництво житлових і не житлових будівель.
Володимир Яковлєв є також діючим керівником БО «Фонд майбутня Україна».

"Сірий кардинал" Ратуші 

Ірина Ігорівна Карімова – радник міського голови з 25.07.2014 року. Є креатурою діючого народного депутата Миколи Федорука. Пані Карімова є типовим тіньовим радником, який рідко виходить з тіні. Але як вже виходить, то майже завжди зі скандалом. Проте, це надзвичайно досвідчений і обізнаний радник, який має чи не найбільший вплив на мера. За кулуарами її називають бабця буковинської політики. Вороги її часто називають «нянькою» мера.
Ірина Карімова
Жодного разу Ірина Карімова в партіях не засвітилась. Хоча раніше, в місцевих ЗМІ періодично з’являлась інформація щодо комсомольського минулого Карімової. Проте достовірних фактів підтвердження даної інформації наразі поки немає.

Пані Карімова офіційно брала участь у виборах до Верховної Ради в 2012 році як офіційний спостерігач в одномандатному виборчому окрузі №204 на Буковині. Причому брала участь разом зі своїм чоловіком. Обоє від Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України».

Чоловік радниці мера - відомий буковинський журналіст Олександр Мостіпака.

Ірина Карімова з 1998 до 2002 року року працювала начальником відділу інформаційно-аналітичної роботи та зв’язків з громадсько-політичними організаціями управління з питань внутрішньої політики ОДА за губернаторства Теофіла Бауера, який звільнив її ймовірно через критику її чоловіка Олександра Мостіпаки, який працював тоді редактором відділу політики та інформації ґазети “Молодий буковинець” та власкором інтернет-видання “Політична Україна”.

Після звільнення в 2002 році Ірина Карімова подала на ОДА в суд (тоді ще Ленінський), де вважала себе незаконно звільненою і вимагала від ОДА поновлення її на роботі, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди в сумі 10 тисяч гривень (на той час біля 2 тисяч доларів США). Щоправда цілком прогнозовано суд програла, адже за часів керування Буковиною Теофілом Бауером зі свободою слова було вкрай сутужно, адміністративний вплив на всі гілки влади був дуже сильним.

До роботи в ОДА пані Карімова працювала в газеті «Молодий Буковинець» журналістом.

Наприкінці 90-х років розпочалася неоголошена війна між ОДА та міськрадою. Теофіл Бауер в ті роки ніяк не міг змиритись з набагато вищим рейтингом Миколи Федорука. Федорук в той час не міг не скористатися таким «подарунком» від Бауера і «забрав» до себе в міськраду звільнену Карімову, де остання розпочала працювати в прес-службі.

Лише після «перевороту» в міській раді, коли Федорук втратив посаду мера, Ірина Карімова змушена була на певний період залишити міську раду.

Після роботи у Федорука і вимушеного звільнення, працювала в одній із структур відомого буковинського бізнесмена В’ячеслава Добровольського, якого пов’язують з групою компаній «Техно» і який балотувався до Верховної Ради в 2014 році від «Батьківщини», де на його окрузі переміг Максим Бурбак. Офіційно Карімова працювала головним менеджером в компанії "Техно", а насправді - відповідала за зв’язки з громадськістю та ЗМІ.

Вже наприкінці липня 2014 року стала радником Олексія Каспрука.

В 90-х була співвласником сумновідомого МСП "Студент-сервіс" (кафе на Стасюка,2) Мала частку 2,86%. Співвласниками даного підприємства окрім Ярослава Кушнірика (частка 5,71%) були такі відоми особи, як Ігор Шкробанець (колишній член Партії регіонів, екс-депутат облради, екс-очільник охорони здоров’я області) - 5,71%, а також – нардеп від «Партії регіонів» 5 скликання (2007 рік) Ігор Шкіра.
Саме Ігор Шкіра очолював після Кушнірика МСП "Студент-сервіс", яке в 2014 році було ліквідовано. Відомо, що ще в 2010 році, рішенням Чернівецького окружного адміністративного суду за позовом ДПІ у м. Чернівцях МСП "Студент-сервіс припинило діяльність юридичної особи за неподання протягом трьох років податкових декларацій та документів фінансової звітності.

Чоловік Олександр Мостіпака наразі працює заступником головного редактора газети “Молодий Буковинець”.

В 2002 році разом з Максимом Лукінюком Мостіпака заснував ЧОГО "Комітет виборців", а з листопада 2016 року очолив організацію. Щоправда підписантом ЧОГО "Комітет виборців" є Ярослав Філяк, який у свою чергу є головою ГО «Чернівецьке обласне товариство дітей репресованих та політв’язнів «Спадкоємці». Що цікаво підписантом у цієї ГО є Галина Бойко. Філяк має також відношення до ГО "Гільфе", де керівником є Отілія Гуліка, а підписантом - Людмила Бродова. Всі ГО знаходиться за однією адресою.

Галина Бойко є співвласником СОК "Буковий горішок" з села Банилів-Підгірний, де іншими співвласниками є Валентина Червоняк та Марина Коняк (керівник). Основний вид діяльності - збирання дикорослих недеревних продуктів.

Марина Коняк у свою чергу є очільником ЧОГМО «Буквиця». З 2012 до 2015 року була членом спостережної ради КС «Наші люди». Є одним з засновників фестивалю «Захарецький Гарчик», який заснований у 2001 році.

Гуліка Отилія є одним з засновників ГО «Спільними зусиллями захистимо Чернівці» (створеного в лютому 2013 року), де керівником є Юрій Івашин. Серед інших засновників – Олексій Каспрук, Аліна Круглецька, Максим Бурбак, Юрій Ковалець, Олег Кравцов, Віктор Обдуленко, Марія Філіпчук, Корнелія Спіжавка, Сергій Лазарєв та власне Юрій Івашин.

Олександр Мостіпака з вересня 2013 року очолив ГО «Партія чернівчан», де він став одним із співзасновників, іншими співзасновникам стали – Марина Терешонкова, Сергій Бурма та Світлана Гуцуляк.

Марина Терешонкова є керівником ОСББ "Герцена 17", де учасниками є 6 власників квартир.

Сергій Бурма – керівник ПП Консалтингова фірма «Хорс», основний вид діяльності - діяльність у сфері права. Також з квітня 2013 року є діючим арбітражним керуючим. В якості арбітражного керуючого приймав участь у процедурі банкрутства понад 40 підприємств Чернівецької області.

Світлана Гуцуляк – бухгалтер КС "Кредитне товариство", де власником і керівником є Наталія Шкіра, яка є дружиною екс-нардепа від «Папртії регіонів» Ігоря Шкіри. Раніше була очільником БО «Відділення благодійного фонду імені святої Ксенії Петербурзької в місті Чернівці», яка в червні 2016 року була закрита.

Ірина Карімова з грудня 2007 року володіє квартирою у Чернівцях, площею 53 кв.м (яка оцінила майже в мільйон гривень) В декларації Ірина Карімова написала, що ця квартира є в неї на правах 100 % власності. Тут же Карімова вказала, що 100% спільної власності на цю квартиру має також і Карімов Рустам Зарофович.

3 серпня 2013 року Карімова разом з чоловіком Олександром Мостіпакою спільно володіють житловим будинком у Чернівцях, площею 214 кв.м (вартістю майже 2 мільйона гривень)

З червня 2010 року спільно з чоловком Карімова володіє земельною ділянкою у Чернівцях, площею 499 кв.м (вартість 300 тисяч гривень)

В 2016 році Ірина Карімова отримала майже 85 тисяч гривень зарплати, понад 9 тисяч гривень матеріальної допомоги. Чоловік Олександр Мостіпака в 2016 році отримав зарплату майже 45 тисяч гривень. Окрім того, майже 4 тисячі отримав чоловік допомоги на поховання.

В 2015 році загальна сума доходу Ірини Карімової складала майже 66 тисяч гривень, з них – майже 58 тисяч гривень зарплати і понад 8 тисяч гривень матеріальної допомоги. Доходи членів сім’ї в 2015 році складали понад 54 тисячі гривень, з них – зарплата чоловіка майже 30 тисяч гривень, матеріальна допомога 875 грн, пенсія свекрухи Сметанюк М.П. – понад 22 тисячі гривень і дохід від передачі в оренду земельного паю – 1100 грн.

Серед задекларованого майна в 2015 році , окрім вже вищеописаного, задекларованого майна у 2016 році, у членів сім’ї була земельна ділянка 5000 кв.м.(земельний пай) і будинок 80 кв.м.
Жодного рухомого транспорту у членів сім’ї Ірини Карімової немає.

Інформацію про 11 діючих позаштатних радників Сергій Осачука, Олександра Пєстова, Анатолія Калашнікова,Олексія Кандюка, Аліну Круглецьку, Тетяну Лебухорську, Андрія Олійника, Георгія Олійника, Марію Порчук, Сергія Співака, Ігоря Щапатаєва та про їх зв’язки незабаром…
Опубліковано в розділі:
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі


Оцінити коментар! 0 NeooAdjuh
Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы .

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные . Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення