Неділя, 02 жовтня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

"Шахрайство" перед носом чи під патронатом мера?

Автор: Ігор Соломон Субота (10.09.2016p.) 3326 0
"ШАХРАЙСТВО" В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!

ПЕРЕД НОСОМ МЕРА ЧИ ПІД ПАТРОНАТОМ МЕРА?

Саме таку відповідь незабаром зможу отримати. Вкотре пересвідчуюсь в потребі масової люстрації посадовців та службових осіб в Чернівецькій міській раді. Бездіяльність і традиційна вибірковість у вирішенні питань, в тому числі і під час розгляду електронних петицій. Знову підкилимне вирішення питання, чергове повне ігнорування ініціатора петиції, знову чиновники порушують законодавство.

За допомогою петіцій у Чернівцях чиновники вирішують лише "свої" питання, а будь-які нові ініціативи, в яких немає власного інтересу для чиновників, їх не дуже цікавлять.

Ще на початку квітня 2016 року петиція збільшення пішохідних вулиць в Чернівцях набрала понад 250 голосів (майже за тиждень з дня опублікування). Понад п'ять місяців я чекав запрошення від міської ради для розгляду електронної петиції. Так і не дочекався. Натомість дочекався відповіді від міськради, що вашу петицію не підтримали і відмовили.

Як це розуміти? Одних чернівчан запрошують на розгляд петиції, як ініціаторів, за декілька днів розглядають питання, а інших, в тому числі і мене - просто ігнорують, фактично займаються шахрайськими діями, вимальовуючи потрібні собі підкилимні рішення.

Звичайно я написав і зареєстрував звернення до міського голови з вимогою провести первірку і притягнути до відповідальності посадових і службових осіб, які несуть пряму відповідальність за невиконання "Положення про електронні петиції у місті Чернівцях", а також попросив все ж таки призначити розгляд петиції згідно чинного законодавства і обов'язково запросити ініціатора петиції та моїх представників.
Опубліковано в розділі:
Проставте свій рейтинг цього запису блогу

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення