Неділя, 04 червня 2023p.

Кінотеатри

  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розпочала співпрацю

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розпочала співпрацю 10 року, 7 міс. тому #101

Науково-сервісна фірма «ОТАВА» розпочала співпрацю з телевізійним каналом БТБ у рамках освітньої програми «Науковці для пересічних громадян українською цікаво»
Науково-сервісна фірма «ОТАВА», що спеціалізується у галузі наукових досліджень, з метою популяризації наукових знань у суспільстві й підтримки української мови почала надавати безкоштовну науково-консультаційну підтримку серії телепрограм каналу БТБ під назвою «Гроші на вітер».
Співпраця ведеться в рамках освітньої програми «Науковці для пересічних громадян українською цікаво», мета якої – навчити українців розумітися на правилах здорового й екологічно безпечного життя. Провідні науковці НСФ «ОТАВА» беруть активну участь у підготовці телепрограм, а також дають глядачам інтерв'ю-роз'яснення в ефірі. Телевізійні коментарі співробітників ОТАВИ звучать виключно українською мовою, що сприяє розвитку державної мови та розширенню її застосування.
Потужна телевізійна реклама, яка звідусіль тисне на споживача, пропагує чудодійні води, різноманітні біопродукти та інші товари сумнівної якості. Така інформаційна атака змушує українців вірити в різну нісенітницю, адже іншого джерела, здатного спростувати ці псевдонаукові міфи, просто немає.
Ось що стосовно цього сказав редактор телеканалу БТБ Олександр Морщавка: «На жаль, сьогодні телебачення часто стає інструментом маніпуляції глядацькою думкою, тому в нашому спільному проекті ми прагнемо розкрити людям правдиву інформацію через факти й наукові обґрунтування».
Допомогти нашому споживачеві стати грамотним можуть лише професіонали – українські науковці. Директор НСФ «ОТАВА» Віктор Матюшок у цьому абсолютно впевнений: «Наука повинна нести людям практичну користь і сприяти покращенню їхнього життя. Наші фахівці мають великий досвід у проведенні різноманітних науково-дослідних робіт і готові поділитися ним з глядачами».
Науково-сервісна фірма «ОТАВА» і телеканал БТБ зробили перший крок на шляху до боротьби зі сліпою вірою людей в антинаукові речі. Засновник освітньої програми «Науковці для пересічних громадян українською цікаво» компанія ОТАВА сподівається, що й інші українські комерційні фірми долучаться до боротьби за здорове життя та українську мову і започаткують свої аналогічні програми.
Про телеканал БТБ
Телеканал БТБ – новий фінансовий всеукраїнський телеканал. В ефірі каналу – банківська та фінансова інформація, економічна аналітика, огляди ділової преси, авторські програми, програми центральних банків інших країн, інформація міжнародних інформагентств.
Про ОТАВУ
Науково-сервісна фірма «ОТАВА» спеціалізується в галузі наукових досліджень на замовлення для українських і зарубіжних підприємств. Компанія співпрацює з провідними українськими вченими, що мають великий досвід науково-дослідної роботи. Основні напрями діяльності ОТАВИ: розробка для українських приватних підприємств нових товарів та послуг на основі кращих зарубіжних аналогів, проведення складних наукових аналізів, а також комплексних еколого-гігієнічних досліджень приміщень, земельних ділянок тощо.
  • Сторінка:
  • 1Загрузка...

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення