Субота, 04 лютого 2023p.

Кінотеатри

Каталог фірм

(0 голосів)

СВіК - системи вентиляцій і кондиціонування, опалення, промисловий холод

СВіК - системи вентиляцій і кондиціонування, опалення, промисловий холод Адреса: м.Чернівці вул. Заводська 17-б Телефон: (067) 757-37-03 E-mail: info@svik.cv.ua Кондиціонер, вентиляція, твердопаливний котел, холодильна камера – незамінна річ вдома, на виробництві, на об’єкті громадського харчування.
Створювати комфортні кліматичні умови – це наша робота.
Компанією СВіК в м. Чернівці проводиться продаж і установка кондиціонерів (LG, Panasonic, Neoclima, Samsung, SmartWay), проектування вентиляції приміщень будинків, промислових будівель, а також комплектація об’єктів вентиляційним обладнанням та профілактичне сервісне обслуговування.
Вентиляція – це заміна повітря в приміщеннях зовнішнім чистим повітрям з метою створення сприятливого для здоров’я людей середовища.
На підприємствах торгівлі вентиляція призначена для видалення з торгових залів, виробничих, складських та інших приміщень теплонадлишків, шкідливих газів, парів і пилу, а також подачі в них чистого повітря та створення потрібних мікрокліматичних умов.

Техніка для опалення (теплотехніка) – гарант комфорту і затишку в наших будинках

Опалювальна техніка чи кліматична техніка в Чернівцях – це те, без чого неможливе сучасне життя. Комфорт і затишок в наших будинках створюють високотехнологічні опалювальні прилади та пристрої, такі як твердопаливний котел, радіатори опалення, газовий котел. На сьогоднішньому ринку присутній дуже широкий асортимент товарів, які можна віднести до розділу опалювальна техніка.
Опалювальна техніка в Чернівцях, представлена в компанії СВіК™ – це найширший асортимент якісної продукції за найнижчими цінами. В нашому розділі «Опалювальна техніка» ви знайдете все, що потрібно вам для опалення приватного будинку або квартири, офісу або дачі, складу, цеху, магазину тощо. Газові та твердопаливні котли, акумулюючі ємності, гідрострілка, електричні та газові конвектори, сталеві і алюмінієві радіатори – все це і ще велика безліч ви зможете знайти в розділі Теплотехніка.
Твердопаливні котли в Чернівцях- прекрасне рішення при виборі обладнання для організації опалення офісу, дачі, будинку, складських або виробничих приміщень.

холодильна камераНаша компанія пропонує послуги по підбору і встановлення холодильного обладнання на камеру.
Підбір холодильного обладнання на вашу камеру наші інженери проводять з домопогою спеціального програмного забезпечення. Спочатку розраховується кількість кіловат тепла яке необхідно вилучити із вашої камери. Потім згідно кількості кіловат, та інших параметрів в тому числі побажаннями та фінансовими можливостями клієнта ми підбираємо компоненти для вашої холодильної системи: холодильні агрегати, повітроохолоджувачі та автоматику.
Ми гарантуємо правильний підбір теплоізоляційного матеріалу та холодильного обладнання на вашу холодильну камеру згідно внутрішнішнім температарурним параметрами камери, згідно потужністтю холодильного обладнання, згідно обєму загрузки продукту.
Додано: 10.10.2014p. Переглядів: 505

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Пошук в каталозі

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення