Вівторок, 02 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях провели семінар-практикум учителів початкових класів (фото)

Нещодавно, 18 жовтня на базі Чернівецької загальноосвітньої школи № 24 методичним кабінетом управління освіти Чернівецької міської ради було проведено спільний семінар-практикум учителів початкових класів та іноземних мов, які викладають у початкових класах, з проблеми: «Створення ситуації успіху через формування ключових компетентностей молодших школярів».

Актуальність теми заходу розкрила головний спеціаліст управління освіти Олена Кузьміна, а методист міського методичного кабінету Алла Кобевка презентувала лекцію-презентацію «Учитись легко, коли вчитись цікаво». Також учасники семінару відвідали пристендовий урок української мови в 2-Б класі, який провела вчитель початкових класів Жанна Мельничук та демонстраційні уроки: з української мови в 3-Б класі (вчитель Раїса Матоніна) й з англійської мови в 2-А класі (вчитель Наталія Токар). Шкільний психолог Оксана Мігован провела майстер-клас «Використання ігрових технологій у процесі формування навчальної компетентності учня». Учитель початкових класів СШ І ступеня №23 Олена Блас та вчителі англійської мови гімназії №5 Олеся Яківчик і Діана Пилип презентували спільний навчально-методичний посібник з англійської мови для учнів початкових класів «Весела математика».

Учасниками семінару-практикуму були схвалені методичні рекомендації з даної проблеми, які сприятимуть створенню ситуації успіху в практичній діяльності педагогів.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення