Понеділок, 13 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Проблему димовентиляційних каналів у Чернівцях беруться вирішити за два наступні роки

Проблема нещільності димовентитляційних каналів у житлових спорудах області, та, зокрема, обласного центру була і залишається однією з основною причиною настання нещасних випадків у використанні газу у побуті.

Про це неодноразово наголошували фахівці територіального управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області, у тому числі й під час проведення нарад з питань житлово-комунальної сфери регіону.

Востаннє така теза прозвучала позаминулого тижня під час засідання міжвідомчої комісії Чернівецької міської ради, участь у якій взяли фахівці департаменту житлово-комунального господарства Чернівців, низки підприємств, зокрема, ПАТ «Чернівцігаз» та ВСТ «Житловик», громадських активістів, депутатів місцевої ради.

Згодом дану проблему було озвучено й предметно розглянуто на засіданні 41 сесії Чернівецької міської ради VI скликання. Обговорення питання «Про інформацію щодо стану димових та вентиляційних каналів у багатоквартирних будинках м.Чернівців, обладнання газовими проточними водонагрівачами (газовими колонками) та недопущення безпідставного їх відключення від газопостачання» переросло у гарячу дискусію.

У результаті обговорення проекту, підготовленого й поданого на розгляд, Чернівецька міська рада вирішила зобов’язати виконавчий комітет у термін до 24 грудня 2013 року розробити та затвердити заходи щодо усунення нещільності димових та вентиляційних каналів у багатоквартирних будинках міста, обладнаних газовими проточними нагрівачами, а фінансовому управлінню міської ради передбачити у проекті міського бюджету на 2014 рік кошти на реалізацію зазначених заходів.

У листопаді - грудні фахівці мають охопити додатковим обстеженням 123 будинку з нещільними димовими та вентиляційними каналами - це понад сім тисяч квартир.

Робота розпочалася й триває вже другий тиждень поспіль.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення