Неділя, 31 травня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Спеціальна комісія прийматиме заяви і пропозиції підприємців “Калинівського ринку”

Калинівський ринок Калинівський ринок
www.bukpravda.cv.ua

3 березня в адміністрації КП МТК «Калинівський ринок» відбулося організаційне засідання комісії, створеної розпорядженням Чернівецького міського голови від 28.02.2014 року №108-К «Про проведення службового розслідування» (із змінами, внесеними розпорядженням від 03.03.2014 року №112-К).

На засіданні розглянуті питання організації її роботи. Зокрема визначено дні прийому громадян представниками комісії – 6-8 і 11-14 березня 2014 року (години прийому – з 10-00 год. до 15-00 год).

Адміністрації КП МТК “Калинівський ринок” доручено забезпечити інформування суб’єктів господарювання і торгуючих на ринку про графік і часи прийому членами комісії заяв і пропозицій користувачів торговельних місць. Інформування проводитимуть через радіотрансляційну мережу, завідувачів торгових секторів і контролерів ринку.

Також вирішено скласти і погодити графік прийому заяв громадян членами комісії. Відповідно до цього графіку члени комісії повинні забезпечити прийом заяв і пропозицій користувачів торговельних місць. 

Фінансовим управлінням Чернівецької міської ради з 4 березня 2014 року розпочато перевірку фінансового-господарської діяльності КП МТК «Калинівський ринок».

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення