Середа, 24 липня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

На станції Чернівці провели командно-штабні та тактико-спеціальні навчання

На станції Чернівці відбулись командно-штабні та тактико-спеціальні навчання з питань дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

В ході проведення командно-штабного навчання відпрацьовувались варіанти дій особового складу транспортної міліції по 3 напрямках взаємодії підрозділів міліції, уточнення наявної обстановки на дільниці обслуговування, постановка завдань, прийняття рішення начальником на ліквідацію наслідків надзвичайних обставин, підготовка повідомлень в органи влади про обстановку і прийняті міри, про необхідні додаткові сили і засоби.

В ході проведення командно-штабного навчання під час розгляду ввідних завдань відпрацьовувались варіанти дій особового складу транспортної міліції по напрямках:

- Організації роботи оперативного штабу лінійного відділу, проведення необхідних розрахунків щодо токсичності речовин, яки знаходяться на об’єктах транспорту, проведення заходів передбачених спільними планами, щодо діяльності на початковій стадії проведення операції по ліквідації наслідків техногенної аварії.

- Організація забезпечення безпеки громадян які знаходяться на об’єктах транспорту;

- Взаємодія підрозділів транспортної міліції з іншими правоохоронними структурами під час підготовки та забезпечення охорони громадського порядку.

У ході проведення командно-штабного навчання, яке коментувалась представниками зацікавлених сторін, висвітлено зміст організації виконання завдань у взаємодії з територіальними органами внутрішніх справ, підрозділами державної служби надзвичайних ситуацій, відомчої воєнізованої охорони залізниці щодо охорони громадського порядку на об’єктах транспорту при ускладненні оперативної обстановки.

Особлива увага приділялася питанням взаємодії підрозділів міліції та пожежної охорони щодо порядку відпрацювання спільних документів для проведення спеціальної операції, рекогносцировки об’єктів транспорту, інструктуванню особового складу приданих сил щодо техніки безпеки при перебуванні в межах функціонуючої залізничної станції, відпрацювання тактики взаємодії з рятівниками.

Підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення