Неділя, 06 грудня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях стартувала громадська ініціатива «Своє місто – своїми руками»

Учні чернівецьких професійно-технічних училищ візьмуть участь у роботах з реставрації арочних під’їздів.

Таким чином вони долучилися до громадської ініціативи «Своє місто – своїми руками» про яку йшлося сьогодні, 12 червня, на брифінгу у Чернівецькій міській раді.

У ньому взяли участь представники ініціативної групи, до якої увійшли: начальник відділу архітектури та охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олена Пушкова, заступник директора Департаменту екології та туризму Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Лелюк, голова громадської організації «Європейське партнерство» Валерій Карбашевський, регіональний директор з розвитку Страхової компанії «Експо» Оксана Калашнікова, а також керівництво профтехучилищ №4, №5 і Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету.

Роботи з реставрації двориків учні (будівничі, дизайнери, маляри) виконуватимуть в рамках проходження практики. Для початку вони запропонують свої проектні роботи, з яких найкращі вибере спеціальна комісія. Для заохочення передбачений призовий фонд у розмірі 9 тисяч гривень. Його, а також будівельні матеріали, буде забезпечено за рахунок спонсорських коштів.

Наразі вже визначено 6 дворів, де цьогоріч реставруватимуть арочні під’їзди. Вони знаходяться за адресами: Центральна площа, 5, вул.Поштова 2, 3, вул. Головна 31, 33, 35.

Чернівецька міська рада максимально сприятиме втіленню ініціативи «Своє місто – своїми руками». Окрім реставраційних робіт буде також виконано ремонт електромережі.

На думку ініціативної групи більш привабливий вигляд унікальних чернівецьких двориків сприятиме збільшенню туристичних потоків до міста. Пропозиції щодо участі в ініціативі «Своє місто – своїми руками» можна висловити за тел. 52-28-23, 52-71-05.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення