Субота, 28 травня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Спортивно-оздоровче підприємство «Буковина» перевіряє комісія

Для проведення планової комплексної перевірки діяльності комунального спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» розпорядженням Чернівецького міського голови створено комісію, яка розпочне свою роботу 14 липня.

Головою комісії призначено начальника управління по фізичній культурі та спорту міської ради Святослава Дяконюка. До її складу увійшли провідні фінансисти, економісти, юристи, спеціалісти з питань праці тощо. Комісія проведе комплексну перевірку виробничої діяльності комунального підприємства «Буковина», зокрема здійснить економічний аналіз фінансово-господарської діяльності, інвентаризацію грошових коштів та товарно-матеріальних цінностей, проаналізує ефективність використання комунального майна і його збереження.

Висновки та пропозиції комісії до 20 серпня буде подано на розгляд заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександру Паскарю.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення