Середа, 18 вересня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Депутат міськради назвав Міністра Максима Бурбака не компетентним

Дмитро Сірман Дмитро Сірман
www.bukpravda.cv.ua

Депута міськради Дмитро Сірман на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував деякі вислови Міністра інфраструктури Максима Бурбака.

"Окремі вислови та коментарі у мене як фахівця викликають подив.

Чому чиновник такого високого рівня, цілий міністр інфраструктури України, може бути таким не компетентним у простих виробничих. питаннях. Сьогодні 11 серпня наш земляк @maksym.burbak розпочав свою прес-конференцію в облдержадміністрації з того, що вулицю Б. Хмельницького розрили під вибори для піару без наявного проекту. Враховуючи що на цьому заході було згадано і про мене. Хочу офіційно та авторитетно заявити, що це відверта брехня.

Вулиця Б. Хмельницького одна з найстаріших і найскладніших насичених інженерними мережами вулиць нашого міста. Саме по цій вулиці був прокладений перший газопровід. Для того щоб капітально відремонтувати вулицю ще у 2010-2011 роках було виготовлено проектно-кошторисну документацію і прийняте рішення про її ремонт. Весною 2012 року був проведений тендер. Хочу пояснити пану міністру, що згідно діючого законодавства неможливо провести тендер без наявної погодженою в установленому порядку проектно-кошторисної документації. До речі процедуру тендерних закупівель було неодноразово перевірено відповідними правоохоронними органами. Департаментом ЖКГ у 2012-2013 році було організовано і виконано значний обсяг інженерних робіт, не дивлячись на недостатнє фінансування, а саме:

- Заміна магістрального газопроводу по всій вулиці середнього тиску діаметром 400 мм і діаметром 200 мм низького тиску (роботи були виконані за кошти ПАТ «ЧернівціГаз»;

- Газові вводи до всіх житлових будинків;

- Побудовано два водопроводи діаметром 400 і 200 мм

- Виконано значну частину робіт по зливовій каналізації та інші супутні роботи.

При припиненні робіт в зимовий період була виконана зворотна засипка, що дало змогу забезпечити рух транспорту. Зараз нічого не заважає новому керівництву міста завершити роботи", - написав Дмитро Сірман.

 
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення