Середа, 20 листопада 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Скорочено перелік документів, необхідних для митного оформлення

В актовому залі Чернівецького митного поста відбулася нарада керівництва митниці з керівниками підприємств, суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та керівниками підприємств декларантів, які є найбільшими платниками податків.

  За «круглим столом» зібралися понад 20 провідних представників бізнесу Буковинського регіону, митники та декларанти. Робочу зустріч розпочав перший заступник начальника митниці Володимир Головатюк. Спочатку Володимир Миколайович подякував присутнім у залі представникам бізнесу за гарну співпрацю з митницею та довів до відома інформацію про впровадження Державною митною службою України, відповідно до вимог Митного кодексу України, інновацій, які мають місце під час здійснення декларування товарів за електронною митною декларацією, а саме подання електронної митної декларації при наявності електронного цифрового підпису без необхідності бути включеним до Реєстру допущених підприємств до електронного декларування.

  Під час обговорення роботи підприємств та митниці за час введення в дію нового Митного кодексу погодилися, що сумніви, які були у деяких суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності на рахунок деяких інновацій нового кодексу розвіялися остаточно, адже більшість норм нового кодексу мають пряму дію. Скорочено перелік документів, необхідних для митного оформлення. Час митного оформлення скоротився з 24 –х до 4-х годин. Крім того, суб’єкт може самостійно фіксувати в електронних системах дату і час подання митної декларації. Та одним із основних спрощень суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності вважають їх право самостійного вибору місця оформлення заявлених товарів.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення