Субота, 04 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях безкоштовно чіпуватимуть домашніх улюбленців

У Чернівцях безкоштовно чіпуватимуть домашніх улюбленців
Чого тільки не доводилося в різні часи переносити тваринам, щоб власники могли відрізнити їх від інших особин: клеймування розпеченим залізом, надрізи і проколи вух, нанесення татуювань, кільцювання, рубцювання й забарвлення шерсті...

Сьогодні вже не потрібно так знущатися над своїми улюбленцями, адже на допомогу господарям прийшли технології чіпування, які є найнадійнішим способом ідентифікації тварин.

У ділянку під холкою (або в інше місце) імплантується електронний чіп, розміром з рисове зернятко. На цьому носії міститься докладна інформація про тварину, відомості про стан її здоров’я й наявність щеплень, а також ім’я, прізвище, адреса і телефон того, хто привів вихованця на чіпування.

Процедура вживлення триває всього декілька хвилин й є не болючішою, ніж звичайний укол. Тварині роблять ін’єкцію, яка, крім рідкого розчину, містить сам мікрочіп, вкладений в маленьку капсулу з біоскла.

Так за п’ять хвилин у Вашого улюбленця буде власний електронний паспорт, який знаходитиметься при ньому все життя. Разом з чіпом тварині присвоюють електронний номер з 15 цифр, в якому зашифровані код країни та клініки, де проходила ця міні-операція, а також її власний унікальний код.

Всі відомості заносяться в єдину базу даних домашніх тварин, а господареві видається реєстраційна карта. Карта, отримана разом з чіпом, - це юридичний документ. Дані з чіпа і карти зчитуються за мить за допомогою спеціального сканера.

Чіпування має ряд переваг: полегшує процес пошуку вихованців-втікачів та доведення права власності на тварину у випадку її крадіжки; є обов’язковою умовою для перетину нею кордону країн Єврозони; допомагає уникнути підміни тварин на виставках та ін.

Чіп не шкодить й не заподіює дискомфорту домашнім улюбленцям, він не загубиться, інформація з нього не зітреться, цей “документ” неможливо підробити, зрізати чи замінити.

Сьогодні вже чимало ветеринарних клінік міста Чернівці пропонують власникам пройти процедуру чіпування домашніх улюбленців. Однак вартість такої послуги складає близько 200-300 грн.

Завдяки фінансової підтримки Європейського Союзу (сума гранту - 624214,72 євро або 7392598,64 гривень) в рамках реалізації проекту код MIS-ETC: 1537 “Захист кордонів від небезпек, що поширюються безпритульними тваринами” у нашому місті почав свою роботу центр реєстрації домашніх тварин. Одним із напрямків його діяльності є безкоштовне чіпування домашніх улюбленців. Дану процедуру чернівчани можуть здійснити абсолютно безкоштовно в Чернівецькій обласній державній лікарні ветеринарної медицини за адресою вул. Сторожинецька, 115 та ветеринарній клініці “Ніка” за адресою вул. Руська, 248. Також чіпування та реєстрація здійснюватимуться під час фестивалю домашніх улюбленців, який проходитиме 12 жовтня 2014 року на території гіпермаркету “Епіцентр-К”.

Зазначаємо, що при цьому Ваш вихованець автоматично реєструється в загальноєвропейській базі Europetnets.

Так, якщо Ви знайшли домашню тварину, то за адресами вказаними вище можна сканером зчитати код та знайти власника в базі animal-id.info, ввівши код в поле “номер транспордера”, і повернути улюбленця його господарю. Деталі за тел.: 095-646-59-09.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення