Вівторок, 26 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

У чернівецьких ЗМІ створять рубрику «Геть російських окупантів!»

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради в межах компетенції забезпечить виконання заходів з координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки держави на території міста.

Проект рішення «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки держави на території міста Чернівці», ініційований фракцією Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у місті Чернівці, було підтримано на черговій сесії міської ради.

Згідно із рішенням у комунальних засобах масової інформації міста буде започатковано рубрику «Геть російських окупантів!». Також запровадження цієї рубрики планується у державних та комерційних засобах масової інформації. У навчальних закладах міста планується проводити інформаційно-виховні години на тему: «Агресія проти України – прояв російського фашизму та шовінізму».

Окрім того, повинно забезпечуватись постійне інформування громадськості про підтримку органами місцевого самоврядування громадян-переселенців з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та східних областей України.

Суб’єктам господарської діяльності, що здійснюють торгівлю продовольчими і непродовольчими товарами, буде запропоновано вчиняти спеціальне помітне маркування товарів російського виробництва «Товари з Російської Федерації» та їх розміщення на окремих полицях у чернівецьких закладах торгівлі.

Також у Чернівцях відтепер не сприятимуть гастрольній діяльності артистів , які публічно підтримали агресію проти України. А на державних та комунальних теле- і радіоканалах мають запровадити трансляцію пісень часів визвольних змагань українського народу.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення