Понеділок, 21 червня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Чернівці відвідав нардеп-свободівець Богдан Бенюк

Творчі зустрічі Богдана Бенюка на Буковині 16 жовтня розпочалися спілкуванням з журналістами та продовжилися в Кіцмані та Чернівцях неповторним творчим спілкуванням з шанувальниками.

Маючи яскравий талант неперевершеного актора на прес-конференції все ж Бенюк більше розкривав себе, як громадський діяч та політик.

тільки йому притаманною манерою спілкування з перших хвилин зустрічі з пресою Богдан Михайлович чітко означив паралелі боротьби за свою Україну бійців АТО, з боротьбою вояків УПА. Митець вказав, що закон про державне визнання вояків УПА, як героїв української землі мали би прийняти парламентарі ще цього скликання, але позавчорашнє ганебне голосування, щодо цього вчергове підтвердило гнилість теперішнього складу Верховної Ради та неспроможність цим її складом здійснювати реальне очищення влади в Україні.

Як Народний депутат України, член фракції ВО «Свобода» Богдан Бенюк впевнений, що саме послідовна позиція «Свободи» в різних націотворчих, господарських та гуманітарних питаннях останнім часом реалізовується в програмах різних громадсько-політичних об’єднань та партій. Зокрема про потребу люстрації влади «Свобода» говорила ще давно, але лише тепер майже всі політики демократичного спрямування про це говорять, адже до цього змушує і вкрай критична ситуація в суспільстві та радикальні настрої людей.

Про багатогранну роботу в театрі та кіно, з політичними акцентами, як важливі сторінки свого життя Бенюк розповідав з окремою увагою кажучи : « Коли я працював у театрі, протягом багатьох років актори змінювали один одного, але театр, як живий організм існував і лише відчуття єдиної театральної родини давало можливість кожному творити те, що так очікують глядачі – вміння справжнього перевтілення у акторську роль та вміло поданий творчий образ. Так і громадській роботі - лише послідовні кроки всіх і кожного в єдиній команді дають результат і люди це зараз мають оцінити на виборах. Ми свободівці відкриті перед людьми і лише разом з громадою та державницькими політичними силами готові здійснювати вкрай необхідні зміни в державі».

Окремо Бенюк зазначив : «Значні біди в державі через поверхневе виконання чиновниками, службовцями та політиками законів та Конституції в Україні впродовж років української Незалежності. Небезпечним є постійне, впродовж існування України намагання провладних кіл перекроїти під себе основний Закон держави – Конституцію, збагачуватися та користати з того. На відміну від нашої держави – в США Конституція майже беззмінна 200 років і традиції законослухняності в американському суспільстві з глибоким корінням та на дуже високому рівні. Саме на неухильне дотримання Закону має бути орієнтоване і наше суспільство і наша влада». Також Богдан Бенюк впродовж спілкування з журналістами жартував, та ділився історіями з своєї творчості. Присутні журналісти отримали чимале задоволення від спілкування з народним митцем та депутатом.

Далі Богдан Бенюк з своїм творчим звітом поїхав в м. Кіцмань, де презентував в рамках творчих зустрічей свій мистецький доробок. Перемежовуючи розповіді з свого життя, роботи та політичної діяльності яскравими жартами та примовками народний артист одразу з перших хвилин спілкування зачаровував присутніх своїм неповторним талантом. Доказ цього - постійні глядацькі оплески після кожного яскравого образу, зачитаної або показаної мініатюри, показаного епізоду з фільму за його участю, вдало застосованого в розмові тонкого гумору.

Близько двох годин творчого заходу для присутніх пролетіли як одна хвилина, і як в Кіцмані, так і в Чернівцях вже після завершення заходу глядачі ще довго не відпускали митця, роблячи на пам'ять спільні фото та беручи автографи. Творчі зустрічі по Україні, які в рамках передвиборчої кампанії до Парламенту продовжує робити Богдан Бенюк, вже наступного дня продовжаться у Вінниці, а далі спілкування з незабутнім актором Богданом Бенюком відбудеться і в інших областях України.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення