П'ятниця, 10 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

РНБО та СБУ просять перевірити, чи не містять дії «Чернівціобленерго» стосовно «Чернівціводоканал» ознаки диверсії

Про ситуацію, яка виникла у зв’язку з діями ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» щодо блокування рахунків комунального підприємства «Чернівці¬водоканал», проінформовано Раду Національної безпеки і оборони України та УСБУ у Чернівецькій області.

Відповідні звернення 12 листопада цього року спрямовано за підписом секретаря Чернівецької міської ради Ярослава Кушнірика.

Увагу Ради Національної безпеки і оборони України, УСБУ у Чернівецькій області звертається на те, що комунальне підприємство «Чернівціводоканал» є єдиним у місті Чернівці підприємством, що здійснює централізоване постачання питної води населенню і є об’єктом життєзабезпечення міста стратегічного призначення з особливим статусом природної монополії.

У такій ситуації винесення постанови про арешт коштів КП «Чернівціводоканал» явно порушує права не тільки самого підприємства, а і територіальної громади міста Чернівців, гарантії мешканців м. Чернівці на санітарно-епідеміологічне благополуччя. Арешт рахунків фактично паралізує роботу підприємства щодо надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що може спричинити неповоротні збитки як самому підприємству, так і мешканцям міста, а також призвести до виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

Зважаючи на те, що такі дії ПАТ ЕК «Чернівціобленерго», серед засновників якого є іноземні власники недружньої для України держави, можуть мати ознаки кримінально караного діяння диверсії Раду національної безпеки і оборони України, УСБУ просять перевірити зазначені факти та вжити у випадку необхідності відповідні превентивні заходи.

Про ситуацію та загрозу припинення водопостачання Чернівців проінформовано також керівництво Чернівецької облдержадміністрації.

Наразі КП «Чернівціводоканал» подало адміністративний позов до відділу примусового виконання рішень Чернівецького міського управління юстиції щодо визнання протиправною вказаної вище постанови про арешт коштів, яка розглядається Чернівецьким окружним адміністративним судом.

Спрямовано також клопотання в.о. прокурора Чернівецької області Олександру Іванюку з проханням прийняти рішення про вступ прокуратури у зазначену справу з метою захисту інтересів держави у сфері питного водопостачання та водовідведення.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +2 dfcbkm
КУШІРИК 6 РОКІВ БУВ КУРАТОРОМ ВОДОКАНАЛУ І КОЛИ АНДРУЩАК ПРОДАВА ТРУБИ ЯКІ МАЛИ ІТИ НА МЕРЕЖІ МІСТА І 6 МІЛІОНІВ В КАСУ ВОДОКАНАЛУ НЕ ПОСТУПИЛО ДЕ ВІН БУВ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення