Вівторок, 07 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Мешканці Чернівців долучились до реалізації Програми каналізування міста

З метою реалізації заходів Програми каналізування міста Чернівців та подальшого розширення робіт з будівництва водопровідних, каналізаційних, зливових мереж та інших об’єктів інфраструктури за рахунок коштів населення або з частковим залученням коштів населення, розглянувши звернення мешканців, рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 25.11.14р. затверджено склад членів утвореного товариства №37 з будівництва каналізаційної мережі по вулицях Амурській, З.Космодем’янської та Петергофській в кількості 27 осіб.

Головою товариства рішенням загальних зборів обрано Олександра Паскала. Частка коштів товариства з будівництва каналізаційної мережі становить 35 відсотків кошторисної вартості будівництва цих мереж, без урахування виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи. Комунальному підприємству «Чернівціводоканал» доручено видати товариству технічні умови на проектування будівництва каналізаційної мережі.

Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради доручено провести реєстрацію товариства та забезпечити будівництво інженерних мереж із залученням коштів членів товариства, належний технічний нагляд за їх будівництвом, якістю виконання робіт та освоєнням коштів. Після завершення будівництва каналізаційної мережі – забезпечення введення в експлуатацію та передачу у власність територіальної громади міста.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення