Неділя, 27 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівчан вчитимуть, як діяти у надзвичайних ситуаціях

Чернівчан вчитимуть, як діяти у надзвичайних ситуаціях

З 9 по 11 грудня на Соборній площі згідно розпорядження Чернівецького міського голови Олексій Каспрука буде встановлено мобільний консультаційний пункт (намет) з питань навчання чернівчан діям у надзвичайних ситуаціях.

Роботу пункту доручено організувати управлінню надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи міської ради спільно з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області та Навчально–методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням міста щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.

До організації роботи консультаційного пункту будуть залучені фахівці для надання індивідуальних консультацій щодо дій населення за сигналами оповіщення, укриття у захисних спорудах цивільного захисту, порядку використання засобів індивідуального захисту, надання домедичної допомоги постраждалим тощо.

Доручено також забезпечити максимальне інформування населення щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій природного, техногенного, соціального та воєнного характеру шляхом розповсюдження рекомендацій, пам’яток, буклетів та іншої друкованої продукції.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення