Понеділок, 21 червня 2021p.
Оксфорд Медікал варикоз

Наукова бібліотека ЧНУ отримала унікальну книгозбірню з Франції

31 грудня Чернівцям передали особисту книгозбірню академіка Аркадія Жуковського.

Нагадаємо, видатний науковець заповідав колекцію своїх книг нашому містові і наприкінці грудня цінний вантаж з Франції таки прибув, повідомляє офіційний сайт ЧНУ.  

У приватній колекції Аркадія Жуковського цінна наукова, науково-методична та художня література (як вітчизняна, так і європейська), передали Науковій бібліотеці Чернівецького національного університету рукописний епістолярій, фотоархіви академіка, фоторепродукції, грамоти тощо. Тобто, можна стверджувати, що Чернівці мають фонд Аркадія Жуковського, який чекає свого дослідника.

«Ми отримали близько двох тисяч одиниць книгозбереження, - розповідає директор Наукової бібліотеки Михайло Зушман, - точних підрахунків поки не вели, оскільки опрацювання отриманих фондів тільки розпочалося. Можу лише сказати, що помітно: власник цих книг був не тільки людиною енциклопедичних знань, але і справжнім книголюбом. Всі екземпляри у дуже хорошому стані – їх ретельно берегли. Але вони читані, це не придбаний елемент декору. Неозброєним оком видно, що кожна книга жила своїм життям – її читали».

Як тільки завершиться робота над реєстрацією і впорядкуванням книг фонду Аркадія Жуковського, вони стануть доступними для читачів Наукової бібліотеки.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення