Середа, 19 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Три чернівецькі бібліотеки перемогли у конкурсі в рамках проекту «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек»

Наприкінці 2014 року Програма «Бібліоміст» спільно з ГО «Центр Медіареформ» запросили бібліотекарів з різних регіонів України взяти участь у проекті «Створення регіональних бібліотечних піар-офісів».

Цьогоріч у проекті було задіяно 95 кандидатів. Це бібліотеки Буковини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Києвщини, Львівщини, Миколаївщини, Одещини, Полтавщини, Тернопільщини, Харківщини, Херсонщини, Хмельниччини, Черкащини, Чернігівщини.

У результаті було визначено 26 фіналістів, які позмагалися за створення на базі своїх бібліотек сучасних піар-офісів».

До фіналу потрапили і три чернівецькі бібліотеки: Бібліотека-філія №1 КБУ ЦБС, Центральна міська бібліотека та Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського.

Кожен піар-офіс отримає ноутбук для забезпечення роботи офісу з комунікацій з медіа та широкою громадськістю, а також консультаційну підтримку тренерів упродовж впровадження проекту (лютий – травень 2015 р.)».

Довідково:

Проект спрямований на здійснення посутніх кроків у напрямку покращення іміджу бібліотек, промоції їхньої діяльності, на рух до більш активної соціальної функції (зокрема, на вияв соціальних ініціатив, участь у вирішенні актуальних соціальних завдань, на постійну взаємодію, співпрацю з іншими соціальними суб’єктами). Сучасна бібліотека має бути і популяризатором своєї діяльності, і експертом з бібліотечної справи, який враховує сучасні потреби користувача, а також уміє залучати максимум сучасних технологій, засобів задля поширення інформації у ЗМІ, задля демонстрації своєї діяльності, популяризації чиатння.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення