Середа, 10 серпня 2022p.
Оксфорд Медікал варикоз

Визначено порядок вилучення імені видатної особистості з Алеї зірок у Чернівцях

Положення про Алею зірок в місті Чернівці затверджено в новій редакції розпорядженням міського голови Олексія Каспрука.

В зазначеному положенні з’явився розділ, яким визначено порядок вилучення імен з Алеї зірок.

Алея зірок заснована з метою пошанування імен людей, які своєю працею внесли вагомий вклад у розвиток, популяризацію та збереження культурно-мистецької спадщини, підвищення іміджу і прославлення міста Чернівців на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Відкриття пам’ятного знаку «зірки» відбувається в жовтні (один раз у два роки) з нагоди Дня міста Чернівців.

Алея зірок – кругова пішохідна доріжка з елементами благоустрою, розташована на площі Театральній міста Чернівців, на котрій встановлюється пам’ятний знак «зірка» із зазначенням імені видатної особистості, яка відповідає таким критеріям:

– діяч музичного та театрального мистецтва (співак, музикант, композитор, поет-пісняр, актор, режисер);

– має народне визнання, державні нагороди та почесні звання.

Висунення претендентів здійснюють колективи установ культури і мистецтва, освіти, творчих спілок, культурологічних громадських організацій, навчальних закладів та інших організацій один раз на два роки з 1 січня по 1 червня.

Рекомендовані кандидатури розглядаються комісією, яку очолює міський голова. До складу комісії входять заслужені діячі мистецтв, культури, народні артисти, науковці, представники обласних організацій національних творчих спілок .

Комісія має право визначити одного претендента для вшанування на Алеї зірок. Рішення комісії приймаються простою більшістю голосів, фіксуються протоколом і направляються на затвердження виконавчому комітету Чернівецької міської ради.

Визначення претендентів для вшанування на Алеї зірок здійснюється згідно з рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради.

Вилучення імені видатної особистості з Алеї зірок здійснюється за умов:

• Порушення нею Конституції та Законів України, що доведено у встановленому законом порядку.

• Позбавлення її державних нагород та почесних звань.

• Вчинення нею дій або бездіяльність, які дискредитують її перед територіальною громадою.

• Некоректні висловлювання особистості, які посягають на честь, гідність або репутацію територіальної громади та народу України.

Колективні звернення творчих спілок, громадських організацій, підприємств та установ щодо вилучення імені видатної особистості з Алеї зірок розглядаються комісією з визначення претендентів для вшанування на Алеї зірок в м. Чернівцях та громадською радою при виконавчих органах міської ради впродовж місяця. За результатами їх розгляду готується подання та проект рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради про вилучення імені видатної особистості з Алеї зірок.

Вилучення імені з Алеї зірок здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради.

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення