Понеділок, 26 серпня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Досвідом модернізації чернівецького водоканалу зацікавилися у Берліні

Досвідом модернізації чернівецького водоканалу зацікавилися у Берліні
www.city.cv.ua
Про практичний досвід роботи українських водоканалів йшлося на інформаційному семінарі «Санація водопровідно-каналізаційного господарства в Україні», що відбувся у Берліні в рамках Міжнародної виставки «Берлін Вассер 2015».

Учасників заходу зацікавила програма модернізації водопостачання Чернівців, яку представила заступник міського голови Марія Порчук. Серед учасників семінару були представники Федеративного міністерства економіки і технології Німеччини, Німецького водного партнерства, відомих німецьких фінансових інституцій, торгово-економічної місії Посольства України.

Йшлося про досвід у питаннях розбудови інституційної спороможності водоканалів України, актуальні сфери застосування децентралізованих рішень, програми фінансування, тендерні процедури, що застосовуються у ході санації водопровідно-каналізаційного господарства в Україні. Проектний менеджер KFW Банку Хрістоф Ізенман на прикладі проекту з модернізації водопостачання у Чернівцях розповів про механізми фінансування таких програм в Україні.

Окрім Чернівців, свої напрацювання в напрямку модернізації водо-каналізаційного господарства на інформаційному семінарі у Берліні презентували також водоканали Івано-Франківська та Чернігова.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення