Вівторок, 24 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Сільські голови обговорили з Послом США перспективи об’єднання громад

Питання децентралізації влади та реалізації Закону України « Про добровільне об’єднання територіальних громад» обговорено на зустрічі Посла США з питань координації допомоги Україні Кліффорда Бонда, представників USAID з сільськими головами с. Горішні Шерівці, Задубрівка та Шубранець за участю міського голови Олексія Каспрука, секретаря міської ради Ярослава Кушнірика та голови Садгірської районної ради Юрія Буреги.

Сільські голови цікавилися порядком реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», тими перевагами, які отримають мешканці сіл після об’єднання в одну громаду, зокрема з обласним центром, механізмом сплати місцевих податків та зборів, збереженням статусу сільської території та відповідних соціальних преференцій, які отримують мешканці такої території, іншими питаннями функціонування вже об’єднаної громади.

Міський голова Олексій Каспрук звернув увагу на конкретні програми, які можна буде реалізувати в об’єднаній громаді із залученням коштів міжнародних інституцій, що значно підвищить рівень соціальних та адміністративних послуг, які отримуватимуть члени цієї громади.

Пан Кліффорд Бонд підтвердив, що тільки об’єднані фінансово самодостатні громади, де відбуватимуться реальні зміни, отримуватимуть міжнародну технічну допомогу для розвитку.

Учасники зустрічі зійшлися на думці, що об’єднання громад – це потреба часу і гарний шанс за підтримки міжнародних партнерів змінити життя на краще, яким треба відповідально скористатися на принципах добровільності та економічної ефективності.

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення