Понеділок, 25 січня 2021p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівці вперше приєднаються до святкування Днів європейської спадщини

Утворено робочу групу з підготовки та проведення заходів з відзначення Днів Європейської спадщини в Чернівцях під головуванням заступника міського голови Марії Порчук.

До її роботи будуть залучені громадські активісти, науковці, провідні фахівці в галузі краєзнавства, подієвого туризму, архітектури, освіти та охорони культурної спадщини. European heritage days, або Дні європейської спадщини, офіційно започатковані Радою Європи у 1991 році.

Традиція щорічного проведення в Європі Днів Європейської спадщини покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства. Ідея святкування Днів європейської спадщини належить колишньому міністру культури Франції Джеку Лангу. Аналогічні заходи в Європі проводяться в обмежених для вільного доступу громадськості обєктах культурної спадщини.

Там організовуються нетипові екскурсії, виставки, концерти з пріоритетним запрошенням до програми підлітків і дітей дошкільного віку.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення