Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Чернівці переходять на систему електронних закупівель

Пілотний проект «Система електронних закупівель» у тестовому режимі для розпорядників коштів міського бюджету та міських комунальних підприємств запрацює у Чернівцях з 1 листопада цього року.

Розпорядження про запровадження пілотного проекту підписав міський голова Олексій Каспрук.

«Електронна система забезпечує прозорість та відкритість закупівель, створює умови для формування конкурентного середовища, запобігає проявам корупції і зловживанням службовим становищем»,- зазначив Олексій Каспрук.

Розпорядженням міського голови затверджено Положення про порядок придбання товарів в рамках пілотного проекту, яке застосовується для закупівлі товарів вартістю від 3000 до 200 000 гривень. Дія цього Положення не поширюється на закупівлю товарів:
– стосовно яких відсутня конкуренція на відповідному ринку, внаслідок чого закупівля може бути проведена лише у одного постачальника, за відсутності при цьому альтернативи;
– стосовно яких замовником було двічі опубліковано оголошення про проведення закупівель, які внаслідок відсутності пропозицій від учасників визнані такими, що не відбулись;
– з розрахунково-касового обслуговування при здійсненні банківських операцій;
– закупівля яких здійснюється для підготовки і проведення виборів та референдумів;
– товарів, які мають складний/спеціалізований характер

Звіти про результати запровадження пілотного проекту «Система електронних закупівель» з урахуванням інформації підвідомчих установ та підприємств головні розпорядники коштів міського бюджету зобов’язані подати фінансовому управлінню міської ради до 15 січня 2016 року.

Довідково.
Система електронних закупівель – програмний комплекс, розроблений для проведення Пілотного проекту та призначений для автоматизації відбору постачальників товарів, визначених замовником шляхом проведення електронного реверсивного аукціону.

Система складається з бази даних, модулю електронного реверсивного аукціону та електронних майданчиків, через які здійснюється доступ до системи. Система є загальнодоступною, гарантує недискримінацію та рівний доступ до інформації всім користувачам.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення