Четвер, 24 травня 2018p.
МОРЕ ГРОШЕЙ UA
Loading...
Оксфорд Медікал проктолог

Фахівці з Чернівців та Луганщини ділилися досвідом у впровадженні платформи енергоефективності громад (фото)

Фахівці з Чернівців та Луганщини ділилися досвідом у впровадженні платформи енергоефективності громад (фото)
www.chernivtsy.eu
Сьогодні у міській раді з метою обміну досвідом у реалізації проекту українсько-німецького міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» відбулася зустріч представників виконавчих органів міської ради, шкіл та садочків з делегацію Луганської області.

Платформу енергоефективності громад ефективно впроваджують п’ять консорціумів українських міст, очолюваних Дніпропетровською обласною радою, Житомирською міською радою, Сєвєродонецькою міською радою, Полтавською обласною державною адміністрацією і Чернівецькою міською радою.

«У рамках співпраці з проектом «Енергоефективність у громадах, Україна» консорціуми реалізовують розроблені проекти та програми. А також очікують, за результатами роботи з проектом, удосконалення системи енергоменеджменту в містах, залучення інвестицій у процеси технологічного переозброєння та енергоефективної модернізації інфраструктури міст, впровадження інноваційних рішень із застосуванням новітніх технологій, формування ощадливої поведінки споживачів енергетичних послуг. Сподіваюся, що ця зустріч надасть можливість містам досягти зміцнення позитивних тенденцій, започаткованих останніми роками, знайти точки дотику у співпраці та вирішенні однотипних проблем з енергоефективності та енергетичного менеджменту»,- зазначив у вітальному слові заступник міського голови Георгій Леонтій.

Програма навчального візиту складалася з презентації шляхів до сталого енергетичного розвитку громад, обговорення досвіду впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку, відвідування енергоефективних об’єктів, ознайомлення з інноваціями у вуличному освітленні міста (ліхтарі зовнішнього освітлення «Енергія сонця», світлодіодні ліхтарі для підсвічування пішохідних переходів).

Луганську область на зустрічі представили:
Шокало Сергій, департамент промисловості та енергозбереження Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
Колєснік Наталія – директор департаменту економіки Сєвєродонецької міської ради
Вітченко Ольга – головний енергоменеджер міста
Кузьменко Наталія – директор ЗОШ № 15 м. Сєвєродонецька (активно впроваджує енергоефективні заходи)
Черножукова Анжела – завідуюча ДНЗ № 12 м. Сєвєродонецька (активно впроваджує енергоефективні заходи)
Алфімова Світлана – начальник управління економіки Рубіжанської міської ради
Кліменко Катерина – заступник виконавчого директора Луганського регіонального відділення Асоціації міст України.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення