Середа, 08 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Депутати міськради під час кризи хочуть стягувати більше грошей з підприємців (фото)

Днями в Чернівецькій міській раді відбулось чергове засідання комісії з питань розміщення реклами. Окрім членів комісії на засідання були запрошені власники зовнішніх рекламних площин, їм вперше за багато років запропонували стати співучасниками створення проекту, який безпосередньо стосується і їх роботи.

Мова йдеться про проект положення «Про розміщення реклами в місті Чернівці», який планується винести на розгляд сесії міської ради.
Депутати звернулись до голови комісії з проханням розділити робочу групу на три напрямки по основним магістралям міста, щоб провести ревізію рекламних площин з метою уточнення їх кількості та законності. Депутат Марина Гаєвська наголосила, що метою цього положення є врегулювання розміщення зовнішньої реклами в місті таким чином, щоб підприємці могли працювати, місцевий бюджет отримувати кошти, а мешканці відчувати себе комфортно.
«Вас сюди запросили саме для того, щоб при створенні положення врахувати і вашу думку, – зазначила Марина Юріївна, – і ні в якому разі проект не спрямований на порушення прав власників рекламних площин. Всі підприємці будуть працювати, але за умови утримання своїх рекламних площин в належному стані та своєчасної оплати».
Також від депутатів прозвучала пропозиція зробити єдиний вигляд та колір для всіх бордів в місті.
Ще на засіданні йшлося про те, що опори та стовпи на основних магістральних вулицях міста не мають бути місцем для розміщення будь-якої реклами, виключення лише для символіки державних та місцевих свят.
Окрім того, чиновники та підприємці обговорили загальні проблеми пов’язані з зовнішньою рекламою в місті. Наразі власники рекламних площин звернули увагу присутніх на велику кількість несанкціонованої реклами, а саме на стовпах, на зупинках і навіть просто на стінах будинків. Адже це питання вимагає втручання і міської влади, і екологічної інспекції, і самих мешканців. 
Також на засіданні прозвучала пропозиція резервного надходження коштів за рекламу до бюджету міста, а саме: оплата виносної реклами, так званих «спотикачів». Про це повідомив депутат, голова бюджетної комісії Ростислав Білик, – орієнтовно в нашому місті є біля 200 об’єктів виносної реклами, – каже Ростислав Романович, – якщо встановити плату 20 грн. на місяць за 1 такий об’єкт – це не буде обтяжливо для підприємців, але буде вагомо для бюджету» Також Ростислав Білик зазначив, що за рік від реклами до бюджету міста надійшло 3 млн. грн., а це кошти, які можуть вирішити проблеми асфальтування великої магістралі міста.
Наприкінці засідання були підведені підсумки та було вирішено зібратися в кінці цього тижня і, врахувавши пропозиції всіх учасників процесу, затвердити проект рішення.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення