Середа, 18 вересня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях головний режисер заявив, що звільняється з театру ляльок

Головний режисер Чернівецького академічного обласного театру ляльок Іван Бутняк заявив на зборах колективу, що звільняється з театру.

Причиною такого рішення став конфлікт, що виник між колективом та адміністрацією театру.

Річ у тім, що керівництво театру без узгодження з акторами вирішило 31 січня показати лялькову виставу приватній особі, яка мала святкувати день народження своєї дитини в розважальному центрі. Цим, на думку головного режисера, дирекція порушила засади роботи творчого колективу та театру в цілому. Більше того, адміністрація театру примушувала акторів виконати цю вказівку попри їх відмову.

– Я не міг дивитися, як з театру роблять комерційну структуру, - прокоментував ситуацію Іван Бутняк. – Я покладав усі сили свого життя і творчості, щоб цей театр хоча б інколи ставав театром, а не тільки комунальним підприємством з обслуговування. В подібній "творчій" атмосфері я не можу продовжувати свій шлях.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 інна
Вибачте,але цей конфлікт став не між адміністрацією і колективом,а між колективом і режисером,його дружиною і кумом режисера.Мені здається,що коментарії беруться не тільки у того, хто створив конфліктну ситуацію,а у директора театру у інших працівників.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Оцінити коментар! 0 олена
Пане,Бутняк! Які ти сили свого життя і творчості приклав для того,щоб цей театр хоча б інколи став театром,як ти говориш,якщо ти працюєш зовсім недавно.Ти знаєш,скільки здоров"я пішло у директора театру пана Ореста Василашко,щоб він дійсно став театром. А ти задумав переворот зробити за однієї вистави у театрі,але нажаль колектив пішов за директором,який 20 років віддав цьому закладу.А ти на всю Україну заявив "Їдьте і дальше у те смердюче болото,"тобто в села на вистави,а ти не з того самого болота вийшов,ти теж в селі народився.Театр ,як їхав на гастролі в села так і буде їхати тому що там живуть дітки,які хочуть хоча б один раз в рік побачити лялькову виставу.А вам,колективу,х очеться сказати спасибі,за те,що ви зрозуміли,хто є хто.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення