П'ятниця, 21 лютого 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

За наполяганням депутатів "Самопомочі" і "Солідарності" вивіску «Сбербанку Росії» у Чернівцях терміново демонтують

За наполяганням депутатів "Самопомочі" і "Солідарності" вивіску «Сбербанку Росії» у Чернівцях терміново демонтують
Робоча група у складі депутатів міської ради та представників громадськості, підтриманим сесією міської ради, 4 березня прийняла рішення про негайний демонтаж вивіски ПАТ «Дочірній банк «Сбербанк Росії» на офісі установи, що розташована на Центральній площі.

Робоча група керувалась рішенням сесії Чернівецької міської ради та Верховної Ради України,яким Російську Федерацію офіційно визнано країною-агресором. Керівнику відділу охорони культурної спадщини доручено вжити всіх необхідних заходів для забезпечення демонтажу у місті всіх вивісок, які рекламують країну-агресора.

Керуючому Чернівецьким відділенням ПАТ «Дочірній банк «Сбербанк Росії» у зв’язку з великим соціальним резонансом, що викликає наявність назви країни-агресора на вивісці банківської установи, рекомендовано терміново демонтувати вивіску.

Якщо керуючий банківською філією не дослухається до рекомендацій, вивіска буде демонтована міською інспекцією з благоустрою до 5 березня.

Нагадаємо, що ще 26.02.16 на 4-й сесії за ініціативи депутатів Богдана Ковалюка (Самопоміч) та Віктора Савчука (Солідарність) було створено робочу групу. Робоча група керуючись рішенням сесії Чернівецької міської ради та Верховної Ради України, яким Російську Федерацію офіційно визнано країною-агресором рекомендувала керівнику відділу охорони культурної спадщини вжити всіх необхідних заходів для забезпечення демонтажу у місті всіх вивісок, які рекламують країну-агресора. Водночас, керуючому Чернівецьким відділенням ПАТ «Дочірній банк «Сбербанк Росії» у зв’язку з великим соціальним резонансом, що викликає наявність назви країни-агресора на вивісці банківської установи, рекомендовано терміново демонтувати вивіску.

Окрім того, депутатами підготовлено проект рішення згідно якого буде внесено зміни до "Порядку встановлення вивісок (табличок) в м. Чернівцях".  Відповідно до пропонованих змін, на вивісках забороняється використання слів чи словосполучень, що співзвучні з назвами країн агресорів, визнаних такими Верховною Радою України або Чернівецькою міською радою, або слів чи їх словосполучень, що підпадають під заборону відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення