Неділя, 07 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

До участі в одній з найпотужніших у світі туристичних виставок долучилися Чернівці (фото)

Чернівці беруть участь у 50-й ювілейній міжнародній туристичній виставці «ITB Берлін – 2016», яка розпочала свою роботу сьогодні, 9 березня, і триватиме по 13 березня включно.

«ITB Берлін» є найбільшою щорічною подією в індустрії туризму та однією з найпотужніших в світі туристичних виставок, яка охоплює 5 континентів, 187 країн, понад 850 Кваліфікованих Топ Покупців, понад 10000 експонентів, 23000 делегатів конференції, 165000 відвідувачів та 160000 кв. м площі.

На думку багатьох фахівців, «ITB Берлін» оптимально відображає основні тенденції розвитку та сегменти міжнародного туризму, серед яких морські та річкові круїзи, екологічний туризм, спортивний туризм, культурний туризм, сімейний відпочинок з дітьми, пригодницький туризм і інші сегменти, що робить її передовою платформою для глобальних туристичних пропозицій.

Метою участі міста в Берлінській виставці є позиціонування туристичних можливостей, досягнення максимальної впізнаваності у всьому світі, що сприятиме збільшенню туристичних потоків та економічному зростанню Чернівців. Чернівці представлені друкованою рекламною продукцією, відеороликами та фото презентаціями найцікавіших об’єктів та подій, які приваблюють туристів та створюють особливу атмосферу гостинності.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Чернівчанин
Представництво Чернівців на даній виставці організовано міською владою чи приватною турфірмою? Щось мені не зрозуміло з статті чи так задумано? Що рекламувати, місто до ладу приведіть!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення