Понеділок, 13 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

В ЧНУ стверджують, що встановлення терміналу погодив ЮНЕСКО

Роботи зі встановлення екскурсійного терміналу в будівлі Чернівецького національного університеті імені Юрія Федьковича, центральний корпус якого відноситься до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, пояснили вимогами організації щодо оптимізації туристичного обслуговування.

Про це повідомили у ЧНУ у відповіді на запит УНН.

"Відповідно до вимог ЮНЕСКО щодо моніторингу об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, щорічних періодичних звітів, які центр управління об’єктом ЮНЕСКО, що діє в університеті, подає національному координатору об’єктів ЮНЕСКО в Україні, зазначений центр пролонгував менеджмент-план зі змінами і доповненнями з урахуванням рекомендацій, висловлених при включені об’єкту до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: так, у розділі 10, пункті 5 зазначеного плану один із абзаців викладений у такій редакції "З метою оптимізації туристичного обслуговування у напряму зменшення візуального впливу на зовнішнє сприйняття відвідувачами архітектурного комплексу Резиденції митрополитів Буковини і Далмації встановити термінал самообслуговування у тильній частині службового приміщення для працівників охорони", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у ЧНУ зазначили, що приміщення, в якому збиралися встановити екскурсійний термінал не належить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також не включено до будь-яких державних реєстрів пам’яток архітектури через те, що побудоване у радянські часи і не представляє історичної цінності.

Нагадаємо, 16 березня у ЗМІ з’явилася інформація про роботи з розбору цегли брами центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який віднесено до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

У сторожці університету продовбували нішу і громадськість обурилися псуванням будівлі, яка відноситься до списку ЮНЕСКО.

На вимогу громадськості роботи були призупинені, а приміщення відновлено. Такі дії ЧНУ пояснили дозволом від Мінкульту.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення