Вівторок, 23 липня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Газету "Чернівці" будуть відпускати на свободу

На сесію міської ради, заплановану на 28 квітня, виноситься питання "Про реформування газети "Чернівці" та комунального підприємства "Інформаційно-видавничий центр "Чернівці", засновником яких є Чернівецька міська рада".

Згідно з проектом рішення, розміщеному на сайті міської ради, пропонується "Вийти зі складу засновників друкованого засобу масової інформації газета "Чернівці" та комунального підприємства "Інформаційно-видавничий центр "Чернівці" з перетворенням підприємства членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації".

Іншим пунктом: "Уповноважити Чернівецького міського голову Каспрука О. П. укласти договір про вихід зі складу засновників газети "Чернівці" та комунального підприємства "Інформаційно-видавничий центр "Чернівці", умовами якого передбачити збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації

Виконання функцій комісії з перетворення редакції розпочати після включення її до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України або з 1 січня 2017 року".

5.4. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення підприємства укласти договір оренди приміщення, яке знаходиться за адресою вул. Кобилянської Ольги, 2, місто Чернівці, строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.

5.5. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення підприємства укласти договір на висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у друкованому засобі масової інформації газеті "Чернівці".
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення