П'ятниця, 13 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

Німецькі партнери допоможуть створити план розвитку Чернівців (фото)

Новий українсько-німецько-швейцарський проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» презентували сьогодні під час брифінгу Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Брандт та експерт Марк Шваде.

Цей проект виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії. Олексій Каспрук повідомив, що проект застосовуватиме інструментарій, який вже довів свою ефективність у міжнародній практиці планування розвитку міст. 26 квітня відбудеться перше засідання міждисциплінарної робочої групи в рамках проекту. Учасниками групи стануть представники основних департаментів міської ради та громадських організацій. «Разом із колегами зі Швейцарії та Німеччини ми хочемо насамперед провести комплексний аналіз наявних даних та на їх основі розробити новий план інтегрованого розвитку міста.

До цього процесу будемо залучати активних чернівчан, громадські інституції, це буде результат нашої спільної роботи, який відповідатиме запитам нашої громади та часу», – наголосив міський голова. Матіас Брандт пояснив, що проект з розробки інтегрованого плану стане внеском в імплементацію Україною Лейпцизької хартії сталого європейського міста, виконувати яку зобов’язалися міста Європейського Союзу. На додаток до організації тренінгової програми з підвищення кваліфікації працівників міської ради в ході реалізації проекту будуть створюватися необхідні передумови для просування визначених інвестиційних проектів у сфері міської мобільності. На підставі концепції інтегрованого розвитку команда українських, німецьких та швейцарських експертів розробить план розвитку транспортної системи міста.

Окрім того, проект організовуватиме заходи з обміну досвідом безпосередньо між містами-учасниками проекту, а також між ними та їх іноземними партнерами. Вихідним пунктом для реалізації проекту стала Інтегрована концепція розвитку середмістя Чернівців, розроблена в 2015 році за підтримки Уряду Німеччини. Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» триватиме до кінця 2018 року. Окрім Чернівців, у ньому беруть участь Полтава, Житомир та Вінниця. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає майже 2 млн євро.

Довідково:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Фото

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення