Четвер, 09 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Польські студенти вивчатимуть українську мову

Сьогодні до Чернівців приїхало шестеро польських студентів. Цей візит відбувся в рамках дослідницького проекту «Ближче партнерство», який реалізується Чернівецьким торговельно-економічним інститутом Київського національного торговельно-економічного університету та Вищою школою економіки, туризму та суспільних наук в польському місті Кельце.
Мета цього проекту – не тільки зблизити студентів обох вишів, а й ознайомити з історією, культурою, розвитком науки, соціально-політичним життям та бізнесом обох країн.
В першу чергу польські студенти відвідали Чернівецьку міську раду, де їх зустрів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Паскар. Він поділився з гостями своїми знаннями історії міста, а також розповів про те, як організована система освіти в Україні і зокрема в Чернівцях.
«Вищі навчальні заклади у нас не належать до юрисдикції міської влади і громади, – зазначив Олександр Євгенович у своїй розповіді, – тому що, так само як і у вас, кожен виш має свій статут і живе за своїми законами. На сьогодні в Чернівцях налічується близько 25 000 студентів. Також ми маємо 42 школи та 57 дитячих садочків. Середня освіта у нас 11 років».
Наприкінці зустрічі заступник міського голови подарував гостям книги про наше місто та порадив прогулятися вулицями Чернівців не тільки вдень, а й в вечері, коли вмикається ілюмінація, і пообіцяв їм незабутні враження від краси нашого міста.
Польські студенти пробудуть в місті ще 4 дні. Візит студентів ЧТЕІ КНТЕУ до Польщі планується на жовтень.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення