Субота, 06 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях пільгові перевезення починають діяти з восьмого вересня

У Чернівцях пільгові перевезення починають діяти з восьмого вересня
Порядок перевезення пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування у Чернівцях розпочинає діяти з 8 вересня.

Він дає можливість 13 категоріям громадян без обмежень користуватися правом безкоштовного проїзду на 17 автобусних маршрутах.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Підтверджуючим документом для безкоштовного проїзду на 17 автобусних маршрутах є посвідчення пільговика або пенсійне посвідчення. Відмовити громадянину, який має право на пільгу, у безкоштовному проїзді на цих маршрутах перевізник не має права.

Понесені перевізниками втрати за перевезення на цих маршрутах пільгових категорій громадян відшкодовуються за рахунок коштів міського бюджету.

На компенсацію цих витрат 6 вересня сесія міської ради спрямувала з бюджету міста 3,1 млн. грн. Компенсацію за перевезення пільговиків перевізники отримуватимуть щомісяця відповідно до фактичних обсягів наданих послуг. За основу при складанні розрахунків на виплату компенсації приймається виручка від перевезених платних пасажирів, затверджений тариф, кількість перевезених платних пасажирів та коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів-пільговиків та пасажирів, що оплачують проїзд. Керівники транспортних підприємств – перевізників несуть персональну відповідальність за достовірність звітних даних та наданих розрахунків.

Перевізник зобов’язується забезпечувати регулярність руху на міських маршрутах не менше 95%, повідомляти про припинення виконання перевезень на маршрутах через несприятливі погодні та дорожні умови, інші форс-мажорні обставини, що унеможливлюють виконання автоперевезень, а також без погодження із замовником не змінювати кількість графіків, інтервал руху та режим роботи, забезпечувати дотримання водіями затвердженої схеми руху автобусів на маршруті.

Міський голова Олексій Каспрук висловив вдячність депутатам за розуміння важливості забезпечення пільгового проїзду громадян та запевнив, що цей інструмент соціальної підтримки має бути доступним і зручним для пільговиків та прозорим для контролю громади за якістю та повнотою надання цих послуг.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення