П'ятниця, 05 червня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

На дахах у центральній частині Чернівців заборонено встановлювати телевізійні антени

Відтепер усі, хто встановлюватиме телевізійні антени, так звані “тарілки”, на фасадах у центрі Чернівців, будуть платити штрафи.

Інспекція з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради попереджає, що за порушення встановлення телевізійних антен-тарілок на історичних фасадах Чернівців складати адміністративний протокол. Демонтаж мають проводити або власники антен, якщо ж не реагуватимуть, тоді примусовий демонтаж МКП”Реклама” з подальшим відшкодуванням витрат.

Як це робили з рекламними вивісками. Виконавчий комітет Чернівецької міської ради 27.05.2014 прийняв рішення “Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Чернівцях”. У ньому забороняється:

1.1. Розміщення технічних елементів (пристроїв) на головних фасадах будівель та споруд, а також бокових фасадах стін, видимих зі сторони вулиць та площ, які є пам’ятками архітектури національного, регіонального, обласного чи місцевого значення, або розташованих в межах історичних ареалів м. Чернівців та магістральних вулицях, а також на покрівлях з поліуретановим покриттям
1.2. Прокладка кабельних ліній на покрівлях житлових будинків за наявності в них технічних поверхів
1.3. Встановлення технічних елементів (пристроїв) з кріпленням до цегляних оголовків димовентканалів
1.4. Розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) без відповідного погодження, визначеного цим Положенням
1.5. Початок виконання робіт з розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах без представника балансоутримувача та управління житлового господарства районної в м. Чернівцях ради.

2. Обмеження:
2.1. Встановлення індивідуальних телевізійних антен, антен супутникового телебачення та інше на дахах будинків та споруд дозволяється за умови обов’язкової герметизації місця врізки та погодження з балансоутримувачем. На будинках, які знаходяться на балансі управлінь житлових господарств, за погодженням з виконавцями послуг з утримання цих будинків, споруд і прибудинкових територій (пункт 1.6 розділ 2 “Поняття і терміни”).
2.2. Встановлення приладів кондиціонування повітря на будівлях та спорудах, які не є пам’ятками архітектури національного, регіонального, обласного чи місцевого значення, або розташованих в межах історичних ареалів м. Чернівців та магістральних вулиць дозволяється за умови обов’язкового відведення конденсату у внутрішньобудинкові мережі водовідведення, або водостічні труби із наступною герметизацією місця врізки.
2.3. Прокладка кабельних ліній на покрівлях житлових будинків, де відсутні технічні поверхи, дозволяється за умови обов’язкової герметизації місця врізки.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення