Середа, 05 серпня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях в двох родин забрали дітей (фото)

Служба у справах дітей Чернівецької міської ради спільно з управлінням освіти Чернівецької міської ради та управлінням патрульної поліції в м. Чернівцях перевірили умови проживання п'ятьох родин, в зв'язку з повідомленням про неналежне виконання батьківських обов'язків.

Під час візитів встановили, що в двох родинах батьки дійсно неналежним чином виконують свої батьківські обов'язки, зловживають алкогольними напоями та не займаються дітьми, і як наслідок - діти опинились в притулку для дітей Чернівецької обласної адміністрації.

З батьками провели профілактичні бесіди, їх попередили про відповідальність за невиконання батьківських обов`язків. Інформацію про ці родини скерують до Чернівецького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для взяття під соціальний супровід.

Батькам та дітям повідомили про можливість звернення за безкоштовною та кваліфікованою допомогою в службу у справах дітей міської ради, управління освіти міської ради, управління патрульної поліції у Чернівцях та центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді.

Фото

Відео

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення