Вівторок, 23 липня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях пропонують заборонити жебракам прохати милостиню

На сайті міської ради зареєстрували петицію із пропозицією заборонити жебракам прохати у Чернівцях милостиню.

«Уже багато раз показано по телебаченню розслідування на тему прохачів милостині, і давно відомо що в 98% випадків, це просто мафіозні угруповання, які таким чином заробляють досить великі суми коштів. По суті в місті діють групи реальних шахраїв, які під виглядом калік, знедолених, воїнів АТО, та «за сприяння» влади видурюють кошти у наївних містян.

Велика кількість таких «працівників» розташовуються під храмами міста, де іменем всіх святих і Господа-бога заклинають всіх віруючих допомогти. Але згідно існуючої структури, храми і є місцями яким делеговані всі найдобріші обов'язки. Отже цілком логічно, що людина в якої нема коштів на їду, одяг, або ліки – може напряму звернутися до храму (куди істинно віруючі мешканці міста вже пожертвували певну суму) і отримати там все необхідне. Чи може я не правильно розумію суть церкви і їм там відмовлять?
В ідеалі місто могло б виділити приміщення під соціальний заклад, де за кошти церков і меценатів, зареєструвавшись, всі ці люди отримували б їжу, одяг, душ, ліки. Адже допомога обездоленим не має конфесій.

Стосовно зборів коштів на операції, то цілком можливо створити перелік осіб, яким ця допомога необхідна, силами підрозділу міськради. Та розмістити цей список з реквізитами на сайті міськради та інших популярних місцевих сайтах, в холах різних установ та закладів. Тоді всі бажаючі могли б адресно допомагати людям, які дійсно цього потребують.

Навіть якщо дана петиція не набере необхідної кількості голосів, впевнений що така ініціатива міськради отримала б схвальні відгуки суспільства, і показала Чернівчанам, що у владних структурах міста немає людей, яким вигідна діяльність шахраїв в місті», – ідеться у тексті петиції.

До кінця збору підписів залишилось: 29 днів.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення