Четвер, 09 липня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях пропонують облаштувати крематорій

На сайті Чернівецької міської ради Чернівецький міжнародний інститут охорони та збереження культурної спадщини Буковини зареєстрував петицію з пропозицією облаштувати у місті крематорій та місць для зберігання урн з прахом.

«Чернівецька область є найменшою за площею в Україні, проте найбільш густо заселеною. Населені пункти нашого регіону при високих показниках смертності задихаються в кільцях кладовищ, які займають плодючі землі та є розсадниками різних інфекцій.

Влаштування крематорію та місць збереження урн з прахом – колумбаріїв дасть можливість вирішити проблему поховань, а також утилізацію біологічних відходів в екологічно чистий спосіб.

Великий відсоток населення міста виявляє бажання щодо кремації останків як вияв власного віросповідання, при цьому жодна з релігій не перешкоджає цьому .

Для забезпечення наповнюваності збудований в Чернівцях крематорій може діяти на регіональному та міжнародному рівнях», йдеться у зверненні.

До кінця збору підписів залишилось 28 днів.
Оцінити матеріал:
(4 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення