Неділя, 05 квітня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях планують створити парковки для туристичного транспорту і сувенірне містечко

До першого грудня наступного року Департамент містобудування має визначити місця для паркування туристичного транспорту та сувенірного містечка.

Про це повідомляє "Буковинська правда" з посиланням на розпорядження виконавчого комітету міської ради, який прийняв таке рішення після виступу начальника відділу охорони культурної спадщини Олени Пушкової.

Департаменту житлово-комунального господарства міської ради спільно з відділом охорони культурної спадщини міської ради доручено підготувати концепцію впорядкування покриття доріг, тротуарів та озеленення в межах буферної зони ЮНЕСКО до 1 грудня 2017 року. Нагадаємо, Рішенням 35-ї сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що проходила 19 червня 2011 року в м.Париж (Франція), визначну пам’ятку архітектури м.Чернівців та всієї України, колишню Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації включено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

«Жодне історичне місто не може бути законсервованим, тому узгодження пам’яткоохоронних вимог з необхідністю розвитку та реконструкції територій – це одне з найважливіших завдань. Реконструкція повинна проводитися на підставі історико-культурної та історико-містобудівної експертиз, що визначають значущість і ступінь збереженості об’єктів культурної спадщини всіх рівнів: міста в цілому як історичного утворення, визначного місця, їх великих фрагментів – кварталів, ансамблів, окремих будівель і споруд. Нове будівництво повинно слугувати реставрації містобудівної тканини, відтворенню втрачених елементів історичного міського ландшафту, планувальної структури, масштабу, членувань, ритму, силуету, візуальних зв’язків, просторових співвідношень забудови», – наголосила Олена Пушкова, цитують в прес-центрі міської ради.

Значним недоліком і проблемою в роботі з охорони історичної забудови міста залишається недостатній стан розробки Програми регенерації кварталів в історичній частині міста, яка дала б змогу комплексного вирішення питань реконструкції, будівництва об’єктів історичного населеного місця. Невирішеною проблемою залишається впорядкування дворів та дренування прибудинкових територій, перезволоження цоколів і фундаментів історичних будівель.

Розглянувши дане питання, виконавчий комітет Чернівецької міської ради доручив департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради спільно з відділом охорони культурної спадщини міської ради: забезпечити розробку режимів використання буферної (охоронної) зони пам’ятки ЮНЕСКО, надати пропозиції щодо регенерації кварталів та збереження історично цінної забудови в межах західного сектору буферної зони ЮНЕСКО до 01.12.2017р. А також до першого грудня наступного року визначити місця для паркування туристичного транспорту та сувенірного містечка.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення