Четвер, 12 грудня 2019p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях пропонують свторити онлайн чергу до РАЦСу

У Чернівцях пропонують свторити онлайн чергу до РАЦСу У Чернівцях пропонують свторити онлайн чергу до РАЦСу
www.bukpravda.cv.ua
Електронна петиція на сайті Чернівецької міської ради з проханням створити електронну чергу до архіву РАЦСу набрала необхідні 250 голосів.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua

«Якщо ви колись отримували довідку, повторне свідоцтво про народження, витяг, або будь який інший документ в архіві РАЦСу, радо підтримаєте цю петицію. Пропоную створити онлайн чергу, щоб кожна людина не сиділа фізично у черзі, якій немає кінця, а мала змогу зареєструватися по інтернет і мати змогу прийти у призначений їй час. Ми маємо право отримати гідну послугу від державної установи, тим більше, що послуга не безкоштовна!

Крім того пропоную:

- забезпечити можливість оплачувати квитанції безпосередньо у приміщенні, а не у відділеннях банків, де також величезні черги;
- створити консультаційний центр на місті або в телефонному режимі, щоб люди приходили вже маючи на руках всі необхідні документи та ксерокопії;
- оздобити приміщення, нехай навіть платним, апаратом Ксерокс.

Очевидно, що даний орган працює не правильно, ніби не для людей, а проти і потребує термінового реформування. Питання де взяти гроші на це ставити не доречно, щодня люди сплачують ці кошти по квитанціях.

Якщо керівник цієї структури не компетентний в питаннях реформи довіреного йому органу, потрібно замінити такого керівника на більш прогресивного та компетентного!

P.S. Сайт, для електронної реєстрації та отримання документів не працює (або працює не коректно) зі слів самих же працівників РАГСу», пише автор петиції Ксенія Михайленко.
Оцінити матеріал:
(1 Голосувати)


...

Коментарі


Оцінити коментар! 0 Леонид
Мы обманули Путина!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...
Альфа-Банк UA CPL

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення