П'ятниця, 27 листопада 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях міськрада доручила займатися придбанням житла для ветеранів АТО спілці, якої насправді не існує (+документ)

У Чернівцях двох учасників АТО посунули в списках на отримання житла У Чернівцях двох учасників АТО посунули в списках на отримання житла
Чернівецька міська рада доручила займатися придбанням житла для ветеранів АТО спілці, якої насправді не існує.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на адвоката Валерія Дутку.

Декілька днів тому, по юридичну допомогу зверулись двоє учасників АТО, а саме Іван Андрійчук та Шипітко Юрій, яких посунули в списках на отримання від Чернівецької міської ради житла по Програмі забезпечення житлом учасників антитерористичної операції.

На перший погляд справа не здавалась складною і я хотів доручити її супровід комусь з наших молодих адвокатів. Однак, вивчивши документи по справі мені стало прикро за те, що наша місцева влада так "дурить" наших чернівецьких учасників АТО коли вони повертаються додому і потребують допомоги.

Поясню чому...

13.10.2016 року Чернівецька міська рада приймає рішення №_431 "Про затвердження Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції", додатком до якої додається сама програма, переглянути яку можна за посиланням http://chernivtsy.eu/portal/f/mr/ses2016013-431.doc

На перший погляд здається нічого поганого в цьому немає, місцева влада піклується про чернівецьких учасників АТО і готова виділити їм на придбання житла 100 мільйонів гривень протягом 5 років. Однак для мене здалось дивним пункт 9 та 10 цієї програми, якими передбачено: "Формування реєстру учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, які потребують поліпшення житлових умов, здійснює Громадська спілка "Буковинські захисники України". Забезпечення житлом учасників антитерористичної операції відбувається виключно на підставі переліку, наданого Громадською спілкою "Буковинські захисники України". Тобто згідно даного положення виключно дана громадська спілка повинна була формувати списки людей на яких буде розподілено вищезазначені 100 мільйонів гривень.

На цій стадії в мене виникло три питання до Чернівецької міської Ради:

1. Чому не було доручено формування списків департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, а невідомій громадській спілці?

2. Якими досягненнями дана Громадська спілка "Буковинські захисники України" отримала право на формування списків людей на яких буде розподілено кошти в розмірі 100 мільйонів гривень платників податків?

3. Де нашим чернівецьким учасникам АТО шукати дану громадську спілку, щоб записатись в списки?

В пошуках відповіді на 2 та 3 питання, я вирішив перевірити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що це за організація та де вона зареєстрована.

Яким великим було моє здивування, коли я отримав відповідь, що такої організації як Громадська спілка "Буковинські захисники України" взагалі не існує і вона ніколи не була зареєстрована в Україні!!!

А отже Чернівецька міська рада своїм рішенням доручає формувати списки учасників антитерористичної операції які отримають житло, громадській спілці, якої взагалі не їснує, в неї немає юридичної адреси, офісу, керівника і відповідно ніхто з чернівецьких учасників АТО не зможе знайти її в місті, щоб стати в перелік на підставі якого буде розподілено кошти...

Чому так зроблено, згодом в наступній частині...

Фото

Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення