Субота, 05 грудня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

Перевізники міста Чернівці повідомили про можливе припинення виконання перевезень

Перевізники міста Чернівці повідомили про можливе припинення виконання перевезень Перевізники міста Чернівці повідомили про можливе припинення виконання перевезень
У Чернівцях перевізники міста Чернівці повідомляють про можливе припинення виконання перевезень.

Саме таке звернення до пасажирів міста Чернівці надіслали на пошту Буковинської правди bukpravda.cv.ua

Шановні пасажири! Автомобільні перевізники міста Чернівці повідомляють про можливе припинення виконання перевезень з “10” березня 2017 р. через відсутність резерву пального та коштів на його придбання, що викликана бездіяльністю виконавчого комітету Чернівецької міської ради щодо перегляду розміру вартості проїзду у міському пасажирському автотранспорті загального користування.

Діючі тарифи (3 грн.) впроваджені з 1 грудня 2014 року. За цей час мінімальна заробітна плата збільшилась більше, ніж у 2 рази, вартість пального на 43,8 %.

Встановлені у 2014 році тарифи не відшкодовують витрати на паливно-мастильні матеріали, електроенергію, заробітну плату, запасні частини, акумуляторні батареї, автошини та інші витрати на обслуговування транспорту.

На даний час собівартість транспортних послуг, ціна дизельного пального встановлена на рівні 21 грн./1 л., у порівнянні із раніше включеними в розрахунок 14,60 грн./л., що складає 43,8 %. В результаті чого, здійснення перевезення пасажирів є збитковим.

Перевізники не в змозі в подальшому придбавати пальне за ціною більше 20 грн., не говорячи вже про запчастини, ремонт, оновлення автотранспорту, підвищення заробітної плати працівникам, тощо. Просимо вибачення за можливі незручності.
Оцінити матеріал:
(3 голосів)


...

Коментарі


Оцінити коментар! +1 Чернівчанин
Гадаю переважна більшість мешканців що користуються громадським транспортом згодні потерпати від подібного роду страйків необмежений час, аби тільки не дозволити панам власникам автопарків отримувати надприбудки за наш рахунок. Тому що багато з нас хто має бодай одного знайомого водія "маршруток" дійсного або в минулому, добре знає які суммі здаються в касу а скільки залишають собі, і скільки тисяч людей в м'яко кажучи тісних стосунках" перевозять наші глибого стурбовані перевізники особливо в часи пік. І не потрібно мати ступінь магістра з вищої математики щоб підрахувати затрати на один рейс і отриманий за нього прибуток. Але як то кажуть апетит приходить під час їжі. Сподіваюсь наш мер пообіцявши розірвати договори з такого роду перевізниками дотримає свого слова. Як то кажуть святе місце порожнім не буває, і переконаний знайдеться багато бажаючих з не такими апетитами, працювати і заробляти на благо собі та людям.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення