Четвер, 24 вересня 2020p.
Оксфорд Медікал проктолог

У Чернівцях хочуть перейменувати дві вулиці на честь відомих містян

У Чернівцях хочуть перейменувати дві вулиці на честь відомих містян У Чернівцях хочуть перейменувати дві вулиці на честь відомих містян
www.bukpravda.cv.ua
Дві вулиці у Черінвцях пропонують перейменувати на честь відомих мешканців міста. Зокрема, йдеться про перейменування вулиці Олексія Новикова-Прибоя на вулицю Іона Сбієра. А вулиці Челюскінців на вулицю Кайндля Раймонда Фрідріха.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

Міський голова Олексій Каспрук підписав розпорядження про проведення громадських слухань: 4 травня щодо І.Сбієра, а 11 травня – щодо Р.Ф.Кайндля.

Слухання відбудуться у каб.105 Чернівецької міської ради (Центральна площа, 1).

Довідка

I. Г. Сбієра народився 01.11.1836 р. в Нижньому Городнику, що на півдні Буковини, в багатодітній селянській сім’ї. Відомий румунський фольклорист і літературознавець Буковини. Ще за його життя Чернівецька міська рада прийняла рішення про присвоєння вулиці, на якій він жив, його імені за визначні заслуги в розвитку культури, науки та освіти міста. З 1906 по 1945 рік вулиця Новикова-Прибоя носила ім’я Іона Сбієра.

Кайндль Раймонд Фрідріх – (31.08.1866 — 14.03.1930) — австро-німецький історик, етнограф, археолог, фольклорист, літературознавець, громадський та освітній діяч Буковини. Написав фундаментальну працю "Історія Чернівців від найдавніших часів до сьогодення" (1908), яка до сьогодні залишається неперевершеною за обсягом зібраного в ній матеріалу про Чернівці. Автор понад 300 наукових праць з буковинської тематики. Вважається найвидатнішим істориком, етнографом й археологом Буковини австрійського періоду.
Оцінити матеріал:
(2 голосів)


...

Коментарі

Додати коментар

Забороняється розміщення коментарів, що містять: відверте рекламування, зокрема рекламування інших вебресурсів. Грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі. Безглузду інформацію, що не має сенсу (флуд). Такі коментарі видаляються без попередження.

Захисний код
Оновити

Загрузка...
Загрузка...

Нові блоги

Реєстрація

*
*
*
*
*

* Поле обов'язково для заповнення